Sezonu 4 farklı dilimde değerlendiriyoruz

Six Senses Kaplankaya Genel Müdürü Adnan Yücel, "Ana hatları ile İngiltere, Almanya, İsviçre ve Amerika’nın bu sezon için talep anlamında büyük atak yapacağını öngörüyoruz. Sezonu 4 farklı dilimle değerlendirmekteyiz. Bu 4 farklı dilimin de tamamen stratejik ve finansal olarak seyir ve değerleri birbirinden farklılık gösteriyor" diye konuştu.

07/05/2022 00:10
Sezonu 4 farklı dilimde değerlendiriyoruz

Six Senses Kaplankaya, 1 Nisan itibarıyla sezonu açtı. Ekim sonuna kadar açık olacak otel çeşitli milletlerden turist ağırlıyor. VIP tekne transfer servisi haricinde, kişiye özel yat, bot ve tekne ulaşım hizmetleri de veren iskeleleri olan lüks marka kategorisindeki otele, tekne ile gelen misafir oranı da yüksek.

Six Senses Kaplankaya Genel Müdürü Adnan Yücel, Milliyet'ten Duygu Erdoğan imzalı haberde, Bodrum’un cazibe merkezi olmaya devam ettiğini söyledi. Yücel, Rusya ve Ukrayna arasındaki sorunlu ortama rağmen Rusya’dan gelecek misafirlerinin geçen yıl ile paralel olduğunu anlatırken, bu yılki rezervasyon akışlarına dair şu bilgileri paylaşıyor:

“Ana hatları ile İngiltere, Almanya, İsviçre ve Amerika’nın bu sezon için talep anlamında büyük atak yapacağını öngörüyoruz. Sezonu 4 farklı dilimle değerlendirmekteyiz. Bu 4 farklı dilimin de tamamen stratejik ve finansal olarak seyir ve değerleri birbirinden farklılık gösteriyor. Ortalama elimizdeki veriler beraberinde birim oda fiyatı, yüzde 30 oranında değer kazanmış durumda. Doluluk anlamında da geçen yıla göre aynı zaman dilimlerini karşılaştırmamız akabinde x 2.5 oranında bir büyüme güncel verilerde kendini belli ediyor.”


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.