Savaş Çolakoğlu Meyra Palace Ankara ‘ya Genel Koordinatör oldu

Turizm Otel Yöneticileri Derneği TUROYD Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Çolakoğlu, OtelZ Genel koordinatörlüğünden ayrılarak Meyra Palace Ankara ‘ya Genel Koordinatör oldu

19/03/2024 13:05
Savaş Çolakoğlu Meyra Palace Ankara ‘ya Genel Koordinatör oldu

Antalya’da bulunan Venezia Place Oteli satın alan Palmiye Group’a ait olan Meyra Palace Ankara Otelinin Genel Koordinatörü olan Savaş Çolakoğlu, turizm sektöründe bir çok sivil toplum örgütünde de yöneticilik yaptı.

Savaş Çolakoğlu, Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu-USDF Başkanı, Ankara Turistik Otelciler Derneği-ANTOD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu-TUROFED Genel Sekreteri görevlerini de yapan Çolakoğlu, uzun yıllar da Kültür ve Turizm Bakanlığı İşletmeler Genel Müdürlüğü Değerlendirme Kurulu ‘nda sektör temsilcisi olarak hizmet verdi.

Sektörün deneyimli ismi Savaş Çolakoğlu mesleki kariyerine Hacettepe Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oluktan sonra Bulvar Palas Ankara, Dedeman Ankara, Büyük Sürmeli Ankara otellerinde ön büro da tecrübe kazanarak devam etti. Houston Hotel Ankara, Limak Ambassadore Ankara, Swissotel Ankara ve Grand Mercure Ankara otellerinde genel müdürlük yaptı. Son olarak Otelz genel koordinatörü olan Çolakoğlu yeni görevi ile konaklama sektörüne geri dönüş yapmış oldu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.