Rusya, tur operatörleri için en iyi teknolojiyi seçti

Prince Group bünyesinde yer alan yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş olan Unique Travel Platformu, Travel Winter IT Workshop konferansında 2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görüldü.

08/11/2019 00:12
Rusya, tur operatörleri için en iyi teknolojiyi seçti

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran, hatta bazen tamamen değiştiren teknoloji, en sonunda turizmde de yerini aldı. Prince Group bünyesinde yer alan yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş olan Unique Travel Platformu, 31 Ekim'de gerçekleşen Travel Winter IT Workshop konferansında sektörün önde gelenlerine sunuldu. Oldukça yüksek beğeni alan Unique Travel Platformu, “2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görüldü.

Turizmin her alanındaki ürün ve hizmetlerin, tedarikçiden müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm adımlarının otomatikleştirilmesinin platformun hedeflerinden biri olduğunu belirten Prince Group’un Unique platformunun işlevselliği; sektördeki uzun yıllara ve pratik deneyime dayanan en iyi geliştiriciler tarafından yaratıldı ve uçtan uca bir seyahat ekosistemi inşa etmesini sağladığı görüldü.

Hem 2b, hem de b2c konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip

Hem 2b, hem de b2c konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip olan platform, otel, uçak, transfer, otobüs, sigorta ve cruise ürünlerini tek tek satışa sunabildiği gibi, bu ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı.

Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prens Group tarafından aktif olarak kullanılıyor. Ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı. Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prince Group tarafından aktif olarak kullanılıyor.

Yorumlar