Romanyalı gazeteciler Antalya'ya hayran kaldı

Romanya devlet kanallarının ve yazılı basın organlarının temsilcileri, Covid-19’un ardından turizmde hizmet kalitesini değerlendirmek üzere Türkiye’yi ziyaret etiler.

22/10/2022 13:35
Romanyalı gazeteciler Antalya'ya hayran kaldı

Gazeteciler, Antalya’nın Romanya’da en popüler tatil destinasyonu olduğunu söyledi. Belek'te bulunan Granada Luxury Belek’te konaklayan basın grubu, Antalya’nın Romanya’da en popüler tatil destinasyonu olduğunu ifade etti. Bölgeyi, “Bir Akdeniz cenneti” olarak tasvir eden basın mensupları, yaz sezonu kapanmış olsa bile ekim ayının ortalarında bile bölgenin ikliminin tatil için son derece elverişli olduğunun altını çizdi.

Antalya’nın kültür, tarih ve doğanın mükemmel bir birleşimini sunduğunu ve Romanyalı tatilcilerin 2023 için, mutlaka Antalya’yı ve Türkiye’yi tercih edeceklerini belirtti. Granada Luxury Belek Otel’de Akdem Travel Romanya operatörü, TUI Travel Center iş birliği ile gerçekleşen organizasyonda, Romanya ulusal basınından TV kanalları, dergiler ve radyo kanalları temsilcileri yer aldı.

Hem Alanya bölgesinde hem Belek bölgesinde yer alan otelleri ile Romanya pazarında sağlam bir yere sahip olan otel yetkilileri, basın grubuna otelleri ve Antalya hakkında bilgiler verdi. (İHA)


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.