Rixos Hotels, acenteleri ödüllendirdi

Rixos Hotels, geleneksel hale gelen 'Happy Days' etkinliğini bu sene Rixos Premium Belek'te gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen etkinliğe 35 ülkeden 750'den fazla acente sahibi ve yöneticileri katıldı.

15/12/2022 12:38
Rixos Hotels, acenteleri ödüllendirdi

Rixos Hotels, geleneksel hale gelen 'Happy Days' etkinliğini bu sene Rixos Premium Belek'te gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen etkinliğe 35 ülkeden 750'den fazla acente sahibi ve yöneticileri katıldı. Organizasyonda 2022 yılının en başarıları acentelerine ödülleri takdim edildi. Gecede açılış konuşmasını yapan Rixos Hotels Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Alpman, şöyle dedi:

"2022 yılında göstermiş olduğunuz performans için hepinize teşekkür ederiz. 2023 sezonunun da aynı şekilde geçeceğini tahmin ediyoruz. Türk misafirperverliği, kültürü ve unutulmaz Rixos anları ile Rixos Premium Belek'te sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Rixos ailesi, misafirlerinin hayallerini gerçekleştirmeye kendisini adamış kişilerden oluşuyor. Bu doğrultuda misafirlerimiz için güvenli ve sürdürülebilir tatil anlayışımız ile unutulmaz deneyimler sunuyoruz. Lüks ve butik villa deneyimi sunan Rixos Club Prive ve her yaş için efsanevi eğlenceler sunan The Land of Legends bunun en iyi örnekleridir. Rixos Hotels olarak yeni projeler ve yatırımlar ile büyümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yeniliklerimizi sizler ile paylaşacağız. Sürprizlerimiz asla bitmez, bu yüzden dinamik, güçlü ve şanslı bir takımız. Rixos Premium Belek'te mutlu, eğlenceli ve harika deneyimler ile birlikte 2023 yılının sağlık, mutluluk ve keyifle geçmesini dileriz. Mutlu yıllar. Rixos Hotels Yönetim Kurulu'na, Rixos Premium Belek Genel Müdürü Sayın Barış Müsellim'e ve bu harika etkinliği gerçekleştiren tüm ekip üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.