Real Konak’tan misafirlerine anlamlı plaket

Batman’ın ödüllü 4 yıldızlı oteli olan Real Konak Hotel, Batman’a gelen ve sürekli olarak kendilerini tercih eden misafirlerini plaket ile ödüllendirdi.

11/07/2023 17:01
Real Konak’tan misafirlerine anlamlı plaket

Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, yaptığı açıklamada “İşletmemizi diğer rakiplerimizden farklı hale getirebilmek, tercih edilebilir olmak ve misafir memnuniyetini artırmak için sürekli çalışmalar yapmaktayız. Misafirlerin memnuniyetini ve işletmemize olan bağlılığını artırmak için her bir detayla titizlikle ilgileniyoruz. Batman’a gelen yerli ve yabancı misafirlerin hem bölgemizi hem de otelimizi tercih etmeleri bizler için çok anlamlı. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda otelimizde sürekli konaklayan misafirlerimize plaket takdim ettik. Bu durum, bizim Hotel olarak güvenilir, memnuniyet, hoş görümüzü gösteriyor. Biz de yönetim olarak bizi sürekli olarak tercih eden ve yıl bazında en çok konaklama yapan misafirlerimize küçük bir jest yapmak istedik” dedi.

Hotel’de konaklayan misafirlerin herhangi bir durum karşısında hotel müdürü ile direk olarak bağlantı kurabileceğinden bahseden Sarı, “Bu sayede duruma doğrudan müdahale ederek çözüm ve öneri sunabiliyorum. Başarılı olmak için yaptığınız işle alakalı her şeyden haberiniz olması gerekiyor” diye konuştu. 

Real Konak Hotel’de konaklayan misafirlere plaketlerini otelin Genel Müdürü Sinan Sarı takdim etti ve misafirler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.