Ramada Mersin, sporcuların gözdesi oldu

Mersin’de hizmet veren Ramada Mersin Hotel, futbol kulüplerinin ve diğer spor kulüpleri ile maç, kamp amaçlı konaklama merkezi haline geldi.

08/04/2021 15:36
Ramada Mersin, sporcuların gözdesi oldu

Ramada Mersin Hotel Genel Müdürü Cem Cemil Melek yaptığı açıklamada, “Tesisimizde yoğun bir şekilde futbol ile diğer spor kulüpleri maç ve kamp amaçlı konaklama yapmaktadır. Ramada Mersin, 108 kilometrelik doğal kumsalları, 321 kilometrelik bir sahil şeridi, 10 bin yıl öncesine dayanan tarihi, yemyeşil alanları, ülkenin en büyük ikinci limanına ev sahipliği yapan Akdeniz’in incisi Mersin’de konforuyla kendinizi evinizde hissettiren bir otel.

Konforlu odalarıyla da konaklamada oldukça iddialı hizmet sunan Ramada Mersin’in gerek gün içinde kullanabileceğiniz, gerekse gün sonunda yorgunluğunuzu atabileceğiniz SPA hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca tesisimizde yoğun bir şekilde futbol ve diğer spor kulüpleri maç ve kamp amaçlı konaklama yapmaktadırlar.

Konaklamada olduğu kadar yemekleriyle de iddiasını kanıtlayan Ramada Mersin’de gününüzü taçlandıracak lezzetler şeflerin sunumlarıyla keyfinize keyif katacak. Güzel bir şehirde, özel anılar biriktirebileceğiniz, en iyi adres Ramada Mersin yılın her ayında hizmet verilmektedir” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir