Ramada by Wyndham Rize Fındıklı açılışa gün sayıyor

Ramada by Wyndham Rize Fındıklı, 81 standart, 1 Engelli, 5 Suite ve 1 Kral Dairesi, toplam 88 odası ile, olağanüstü doğasıyla ünlü Rize Fındıklı’da çok yakında kapılarını açıyor. Kartallar Holding tarafından inşa edilen Otel, yeni açılan Rize- Artvin Havaalanı’nın açılışı ile birlikte bölgeye canlılık getirecek.

25/04/2022 13:44
Ramada by Wyndham Rize Fındıklı açılışa gün sayıyor

Doğu Karadeniz Otoyolu üzerinde ve hemen Fındıklı girişinde yer alan Ramada by Wyndham Rize Fındıklı, Rize- Artvin Havaalanına sadece 20 km mesafede yer alıyor. Misafirler, Ayder Yaylası'ndan, Artvin’in olağanüstü doğasına kadar bir çok noktaya kolayca ulaşabilecek.

Ramada by Wyndham konseptinde oluşturulan odalarında, 43 inç TV, ütü- ütü masası, çay kahve ikram seti ve minibar hizmeti ile misafirlerine ev konforunu yaşatacak. Doğu Karadeniz’in olağanüstü doğasını ziyaret etmek amacıyla gelen misafirler için özenle tasarlanan Jora Restaurant ve Lobby Lounge& Bar, menüsünde bulunan uluslararası ve yöresel lezzetleri sunmak için gün sayıyor.

İş toplantıları için tüm imkamlar mevcut

Ramada by Wyndham Rize Fındıklı’da iş toplantıları için uygun, modern audio/ visual ekipmanlar ile donatılmış bir toplantı odası, 24 saat açık çalışma alanının yanı sıra, ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi internet bağlantısı misafirlerine teknolojik konfor sağlıyor.

Ayrıca, misafirlerin konaklamaları esnasında formda kalabilmeleri için ücretsiz olarak yararlanabilecekleri bir Fitness Merkezi ve özellikle genç misafirlerin çok keyif alacakları gelişmiş bir Oyun Merkezi de otel içinde yer alıyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.