Raffles İstanbul'a yeni Genel Müdür

Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürlüğü'ne, Andrew Steele atandı.

25/04/2022 11:42
Raffles İstanbul'a yeni Genel Müdür

Raffles Hotels & Resorts, 11 Nisan 2022 tarihi itibariyle Andrew Steele'nin Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu. Steele'in kariyeri Asya'da başladı ve devamında Avustralya, Jakarta, Hindistan ve Maldivler’ deki Mandarin Oriental, Shangri -La, Fairmont gibi lüks otel markalarının üst düzey yöneticilik pozisyonlarında yer aldı.

Kariyer hayatının bir döneminde 6 yıldan uzun süre Endonezya'da girişimci olarak çalışan Steele, bir konaklama ve yiyecek-içecek markasının hızla büyümesini sağlarken, markanın Hong Kong ve Singapur'da yerel ve uluslararası düzeydeki gelişimini de yönetti. Raffles ailesine katılmadan önce Steele, 2020 yılından beri Maldivler’ deki Fairmont Hotel’de Genel Müdür pozisyonunda çalışmaktaydı. Sürdürülebilirlik ve çevre konularında da kayda değer başarılar elde etti.

Ailemle birlikte muhteşem bir şehir olan İstanbul’a taşınmaktan mutluluk duyuyorum

Andrew Steele, atandığı yeni pozisyon hakkında şöyle konuştu: “Ailemle birlikte muhteşem bir şehir olan İstanbul’a taşınmaktan ve Zorlu Center’da Raffles Istanbul gibi etkileyici bir marka için çalışma fırsatı bulmaktan mutluluk duyuyorum. Açıldığı günden beri sayısız başarılara imza atmış bu otelin harika ekibiyle yeniliklere imza atmak için sabırsızlanıyorum.”

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.