Radisson Residence Avrupa Tem İstanbul oteli açıldı

Yenilenmiş 140 dairelik Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul, ilk misafirlerini kabul etti.

15/09/2019 00:53
Radisson Residence Avrupa Tem İstanbul oteli açıldı

Avrupa Tem Yerleşim Kompleksi içinde bulunan ve İstanbul Havalimanı'na yakın konumda bulunan tesis, iş seyahatinde olanlar ve merkezi bir konumda şık konaklama imkanı arayan misafirler için mükemmel bir yer olacak.

Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Michel Stalport, “İstanbul’daki 16. otelimizle, Türkiye’de çarpıcı bir tesis daha açmaktan gurur duyuyoruz. Ortaklarımıza devam eden güvenleri için teşekkür ediyoruz ve misafirlerimiz için daha unutulmaz anlar yaratmak için çok heyecanlıyız ” dedi.

İstanbul Havaalanı'na yaklaşık 30 dakikalık sürüş mesafesinde

Yeni inşa edilen rezidansta, tek yatak odalı, iki yatak odalı ve üç yatak odalı ünitelerin bir karışımını birleştiren 140 modern daire yer alıyor. Ayrıca, iyi donanımlı bir spor salonu ve SPA ile kapalı yüzme havuzu, kısa ya da uzun süreli konaklamalarda misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul, yeni İstanbul Havaalanı'na yaklaşık 30 dakikalık sürüş mesafesinde ve konutu şehre bağlayan Trans-Avrupa Otoyolu'nun (E80) en yakın çıkışına sadece 400 metre uzaklıkta bulunuyor.

Yorumlar