Radisson Otel Grubu’nda atama

Deneyimli Tedarik Yöneticisi İbrahim Görpe, kariyerine Radisson Otel Grubu’nda Bölge Satınalma Müdürü olarak devam ediyor.

18/04/2022 11:13
Radisson Otel Grubu’nda atama

9 yılı aşkın süredir çeşitli sektörlerde satınalma kariyerini başarıyla sürdüren İbrahim Görpe, Radisson Otel Grubu’nda Bölge Satınalma Müdürü olarak göreve başladı. Radisson Otel Grubu bünyesinde bulunan ve Türkiye otellerinin tamamının sorumluluğunu üstlenen başarılı yönetici ayrıca, komşu ülkeler Gürcistan ve Azerbaycan'ın satınalma projelerini de destekliyor. Görpe’nin diğer sorumlulukları arasında marka, kalite ve kategori yöneticileriyle iş birliği yaparak marka standart güncellemelerini takip etmek ve tedarikçilere ilgili değişiklikleri uygulamak yer alıyor.

İbrahim Görpe bundan önce PLADIS, Delta Brands, Beijing IMISK Uluslararası Ticaret ve Lojistik gibi şirketlerde Satınalma, Proje Müdürü ve Operasyon Koordinatörü pozisyonlarında görev aldı. FMCG üretimi (Kişisel Bakım ve Gıda Ürünleri) konusunda güçlü bir bilgi birikimine sahip olan ve Çince dil becerisiyle fark yaratan Görpe, kariyer geçmişinde çalıştığı organizasyolarda başta maliyet tasarrufları olmak üzere birçok başarılı proje gerçekleştirdi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.