Radisson Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel kapılarını açtı

Radisson Otel Grubu'nun Eskişehir’deki ikinci oteli ve ikinci Radisson Individuals oteli olan Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals, kapılarını misafirlerine açtı.

09/05/2023 14:16
Radisson Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel kapılarını açtı

Radisson Otel Grubu Eskişehir'deki ikinci Radisson Individuals otelini açtı. Geçtiğimiz yıl Nova Vista Deluxe & Suites Eskişehir, a member of Radisson Individuals ile Eskişehir’deki  ilk Radisson Individuals otelini açan Grup, Türkiye’deki istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals Türkiye’de açılan üçüncü Radisson Individuals oteli olarak Grubun ülke genelindeki portföyünde faaliyette ve geliştirme aşamasında olan otellerin sayısını 45’in üzerine çıkarıyor.

Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals, modern mimarisi ve konukların birçok simgesel yapıyı, şehrin tarihi gıda pazarlarından biri olan Haller Gençlik Merkezi’ni, Espark Alışveriş Merkezi’ni ve Vural Caddesi’ni keşfedebileceği şehir merkezine yakın konumuyla eşsiz bir deneyim sunuyor. Otelin merkezi konumu sayesinde misafirler yerel mutfağı deneyimleyebilecekleri restoranlara ve barlara kolayca erişebilirler. Ayrıca şehir gondol yolculuğuyla da keşfedilebilir.

Otel, gondol biniş noktasına 800 metre mesafede yer alıyor

Otel, gondol biniş noktasına 800 metre mesafede yer alıyor. Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals’a, Türkiye ve yurt dışındaki birçok bölgeden kolayca ulaşılabilir. Hasan Polatkan Havalimanı sadece 7,5 kilometre mesafede olup şehrin tren istasyonuna yürüyerek beş dakikadan kısa bir süre içinde ulaşmak mümkün.

Radisson Otel Grubu Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar, otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi: “Nova Vista Eskişehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals’ın açılışıyla Türkiye’deki varlığımızı büyütmekten ve 2023’ün sonuna kadar 50 otele ulaşma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eskişehir, Türkiye’deki önemli iş ve tatil noktalarından biri ve bu canlı şehirdeki varlığımızı genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz.”

Eskişehir’deki ikinci Radisson Individuals markalı otel

Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals’ta bulunan toplantı salonu, 80 m2’ye yayılan 50 kişilik kapasitesiyle iş toplantıları ve etkinlikleri için mükemmel bir donanıma sahip. Beyaz tahta, görsel-işitsel ekipman, şarj cihazları ve adaptörler gibi özelliklerin yer aldığı salonda ayrıca baskı hizmetleri de mevcut.

Nova Vista Eskisehir Centrum Hotel, a member of Radisson Individuals Genel Müdürü Ozan Yılmazarslan işe şu yorumu yaptı: “Türkiye’nin sevilen kentlerinden biri olan Eskişehir’deki ikinci Radisson Individuals markalı otel olmaktan gurur duyuyoruz. Deneyimli ekibimiz kendisini Radisson Otel Grubu’nun imzası olan “Evet, Yapabilirim” felsefesiyle istisnai hizmet sunmaya adamıştır. Her misafirimizin konaklamasını unutulmaz kılmayı taahhüt ediyor ve Eskişehir’deki misafirlerimize unutulmaz deneyimler sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.