Radisson, Eskişehir'deki ilk otelini açtı

Radisson Otel Grubu'naait olan Nova Vista Deluxe & Suites Eskişehir, a member of Radisson Individuals, kapılarını misafirlerine açtı.

03/11/2022 21:44
Radisson, Eskişehir'deki ilk otelini açtı

Geçtiğimiz Nisan ayında Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals’ın başarılı açılışının ardından Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals’ın da hizmete girmesiyle Türkiye'deki Radisson Individuals otellerinin sayısı ikiye yükselmiş oldu. 

Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals, şehrin geniş yeşil parklarına, şehir merkezinde bulunan tarihi müzelerine ve çağdaş müzelere yakın bir konumda bulunuyor. Eskişehir, Masal Şatosu, müzeleri, geleneksel Osmanlı evleri, yemyeşil parkları, Porsuk Nehri

kıyısındaki sosyalleşme alanları, üç üniversitesi ve Modern Cam Sanatı Müzesi'ne ev sahipliği yapan en eski yerleşim bölgesi Odunpazarı ile meşhur bir Bizans şehri. Misafirler, şehrin yakınındaki tepelerde bulunan doğal kaplıcaları keşfetme imkanına da sahip.

Otelde toplam 110 standart oda, premium oda ve süitt yer alyor

Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals toplam 110 standart oda, premium oda ve süitten oluşuyor. Otelin tüm odalarında, konukların kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamak için mikrodalga fırın ve ocağın bulunduğu mini bir mutfak, çay ve kahve yapma olanakları ve ücretsiz Wi-Fi gibi özel ayrıcalıklar sunuluyor.

Otelin restoranı Emirgan Sütiş Eskişehir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini tatmak isteyen konuklara mükemmel bir deneyim sunarken, sosyal bir ortam arayan misafirlerin tercihi olan Queen Bar'da zengin bir kokteyl menüsü ve atıştırmalıklar servis ediliyor. Otelde ayrıca, konukların dinlenip rahatlayabilecekleri bir butik spa, sauna ve fitness merkezinin yanı sıra 200 kişi kapasiteli iki toplantı salonu bulunuyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.