Radisson'dan Gürcistan'a yeni otel

Radisson Otel Grubu, Radisson Blu Resort & Residences, Batumi Gonio imzasıyla Gürcistan'daki varlığını genişletiyor.

07/07/2022 09:14
Radisson'dan Gürcistan'a yeni otel

Radisson Otel Grubu, Radisson Blu Resort & Residences, Batumi Gonio imzasıyla Gürcistan’daki portföyünü operasyonda ve yapım aşamasında olan dokuz otele ve 1800'den fazla odaya çıkardığını duyurdu. 2026 yılının ilk çeyreğinde açılması planlanan Radisson Blu Resort & Residences, Batumi Gonio, Grubun Batum'daki Radisson Blu markalı ikinci oteli ve ilk resort’u olacak.

Karadeniz kıyısında plaja doğrudan erişim sunan bir konumdaki Radisson Blu Resort & Residences, Batumi Gonio, İtalyan mimar Michele De Lucchi’nin etkileyici bir cam dış cepheyle tasarladığı şık ve çağdaş binada 500 geniş oda, süit ve rezidans ile hizmet verecek.

Otelde yerel ve dünya mutfağından lezzetler sunacak iki restoran, nefes kesen deniz ve dağ manzarasıyla bir teras bar ve dinlenmek, rahatlamak veya rahat bir ortamda oturup çalışmak isteyenler için bir lobi bar bulunacak. Otelde hem kapalı hem de açık yüzme havuzu, açık teras spa, fitness merkezi ve iki kata yayılan 2.000 m2'lik büyük bir casino yer alacak. Radisson Blu Resort & Residences, Batumi Gonio ayrıca üç toplantı ve konferans salonuyla kapsamlı etkinlikler için de imkanlar sunacak.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.