Radisson Blu Hotel Ankara'dan yaza merhaba daveti

Radisson Otel Grubu yöneticileri ve satış ekipleri Yaza Merhaba davetinde sektör paydaşları ve iş ortakları ile Radisson Blu Hotel Ankara’da bir araya geldi.

27/07/2023 14:35
Radisson Blu Hotel Ankara'dan yaza merhaba daveti

Sektöre olan katkısını sürdürmeyi ve misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunmayı hedefleyen Radisson Otel Grubu için en güçlü pazarlardan biri olan ve EMEA’daki en büyük varlığa sahip pazarlardan biri olarak konumlandırılan Türkiye için büyüme ve yatırım planları hedeflerinin konuşulduğu buluşmaya sektör paydaşları, ve Türkiye’nin önde gelen turizm acentaları ve şirket yetkilileri katıldı.

Türkiye’deki tüm otellerin satış direktörlerinin bulunduğu organizasyona Radisson Otel Grubu Franchise Servisler ve Geliştirme Ülke Direktörü Baran Türkel, Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan Bölge Direktörü Antoine Moubarak, Bölge Satış Direktörü Inga Korneliusa, Türkiye Bölge Satış Direktörleri Aslı Borakan ve Burcu Güreş’de katıldı.

Radisson Otel Grubu Franchise Servisler & Geliştirme Ülke Direktörü Baran Türkel toplantıyla ilgili olarak şunları söyledi: “"Türkiye'deki güçlü büyüme planlamamızla, 50’ye yakın otelimizle varlık gösterdiğimiz ve Radisson Otel Grup için önemli bir pazar olan Türkiye'de iş ortaklarımız ve ekiplerimiz ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Misafirlerimiz, yatırımcılarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetini her geçen yıl arttırarak Türkiye'deki varlığımızı büyütmeye kararlılıkla devam edeceğiz.’’

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.