Questa Termal SPA Hotel'e 'Yılın en iyi oteli' ödülü

Türk sermayesi ve ‘know how’u ile buluşan, 43 yıllık İtalyan otel markası Questa, Türkiye’deki ilk oteliyle ödülleri toplamaya başladı.

08/01/2024 22:59
Questa Termal SPA Hotel'e 'Yılın en iyi oteli' ödülü

Questa Termal SPA Hotel, Eskişehir İpek Palace'ta düzenlenen törende, 'Yılın en iyi oteli' kategorisinde birincilik ödülü aldı. Questa Termal SPA Hotel CEO'su Cem Lale konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Questa Grubu olarak, aldığımız ödülle gurur duyuyoruz. Bu ödül, başarıyı, özveri ve çalışma sayesinde elde eden grubumuz için çok önemli.

Bu ödülü, ailemizin ve grubumuzun gerçek gücünü temsil eden ve her gün özveri ve tutkuyla çalışan tüm personelimizle paylaşmak istiyoruz. Bize bu ödülü verenlere de teşekkür ediyoruz. Ancak en önemlisi, müşterilerimize, hayat yolculuğumuzda bizi takip edenlere çok teşekkür ediyoruz. 2024’te de misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum.

15 Aralık 2022'te açılan otelimiz, 1 yıllık işletmecilik faaliyeti sonucunda hedeflerini yüzde 75 tutturarak, hizmet kalitesini kanıtlamıştır. Yıl bazında misafir memnuniyet ortalamamız, tüm Google satış portallarda 8.8 oranını yakaladı. Eskişehir'de bir ilki başardığımız için gururluyuz" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.