Prince Group bankacılık sektörüne adım attı

Türkiye’deki turizm yatırımları ile dikkat çeken Prince Group, BDDK’nın aldığı karar ile SLM Yatırım Bankası A.Ş.’yi kurdu.

07/05/2023 23:13
Prince Group bankacılık sektörüne adım attı

Prince Group’tan yapılan açıklamaya şöyle:

Kamuoyunun Dikkatine

Turizm, taşımacılık, dış ticaret, bilişim, inşaat, hayvancılık, yatçılık ve farklı üretim alanlarında 2003 yılından beri faaliyet yürüten grubumuz 5000 kişiye istihdam sağlamaktadır. Grubumuz, faaliyete başladığı ilk günden itibaren yeniliklere ve değişen ekonomik koşullara uyum sağlayarak yeni yatırım hamlelerinde bulunmayı ilke edinmiştir.

Devletlerin kalkınmalarının, yatırımların doğru yapılmasıyla birlikte, kaynakların etkin ve verimli kullanılmasıyla da doğrudan ilişkili olduğu yadsınamaz bir gerçekliktir. Ülkemizin kalkınma sürecinde Grubumuz, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun 04.05.2023 tarih ve 10594 sayılı kararı uyarınca, SLM Yatırım Bankası A.Ş'yi kurarak bu tarihsel süreç içerisinde yer alacak olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Prince Group olarak istihdam ve katma değer yaratma ilkesinden ödün vermeden Ülkemizde yatırımlara devam edeceğimizi ve her türlü girişimi destekleyeceğimizi kamuoyuna saygı ile duyururuz.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.