Pobeda'nın Volgograd-İstanbul direkt uçuşları başlıyor

Volgograd Uluslararası Havalimanı Basın Sözcüsü Anastasia Golodova, bu yılın sonbahar mevsimi itibariyle Rus ulusal havayolu ağı Aeroflot’a bağlı düşük maliyetli havayolu şirketi Pobeda’nın Volgograd’dan İstanbul ve Dubai’ye direkt düzenli seferler düzenlemeye başlayacağını duyurdu.

21/07/2023 14:14
Pobeda'nın Volgograd-İstanbul direkt uçuşları başlıyor

Volgograd Havalimanı’ndan uluslararası uçuşların sayısının arttığına değinen Golodova, “Bu bağlamda Pobeda Havayolları, sonbahar-kış döneminde İstanbul ve Dubai’ye direkt düzenli seferler gerçekleştirme kararı almıştır” ifadelerini kullandı.

Gaetem.ru'da yer alan habere göre Pobeda, 29 Ekim’den itibaren çarşamba ve pazar günleri Volgograd’dan İstanbul’a direkt uçuş planlarken, İstanbul’a tek yönde seyahat süresi 3 saat 40 dakika olarak tahmin ediliyor.

31 Ekim’den itibaren ise Dubai’ye uçuşlara başlayacak olan düşük maliyetli havayolu şirketi, Dubai seferlerini salı ve cumartesi günleri gerçekleştirilecek. Bu yöne ise seyahat süresinin 4 saat 55 dakika olacağı öngörülürken, İstanbul ve Dubai güzergahlarında 189 koltuk kapasiteli Boeing-737-800 yolcu uçağı kullanacak.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.