Pegasus otel rezervasyonu alacak

Çok sayıda kampanya gerçekleştiren Pegasus, şimdi de konaklama sektörüne el attı. Hotels isimli rezervasyon platformu ile iş birliğine giden Pegasus, müşterilerine yüzde 20’den başlayan indirimler vaat etti.

23/11/2022 12:53
Pegasus otel rezervasyonu alacak

Seyahat sektörünün farklı bir alanına yöneten Pegasus, yeni bir iş birliği gerçekleştirerek, konaklama konusuna da el attı. Pegasus, bu kez Hotels isimli konaklama platformu olan bir rezervasyon şirketi ile anlaşmaya vardı.

Bu kapsamda Hotels üzerinden yapılacak olan rezervasyonlara indirim müjdesi veren Pegasus, gerçekleştirdiği kampanyalar kapsamında yüzde 20’den başlayan indirimler ile hem yurt içi hem de yurt dışı konaklamalarının yapılabileceğini ilan etti.

PEGASUS İLE HOTELS İŞ BİRLİĞİ YÜZDE 20’DEN BAŞLAYAN İNDİRİMLER KAZANDIRIYOR 

Hotels ile iş birliği gerçekleştiren Pegasus, kampanyası kapsamındaki teklifini; Pegasus internet sitesi ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden ulaşılacak olan linkten 14 Kasım 2022 tarihi ile 29 Kasım 2022 tarihleri arasında seçili otellerde rezervasyon yapılması halinde yüzde 20’den başlayan indirimlerin uygulanacağını bildirerek kamuoyuna iletti. Öte yandan Pegasus, seçili otellerin yer aldığı şehirleri de açıkladı.

Kampanyası kapsamında Paris, Roma, Londra, Dubai, Barselona, Milano, Berlin, İstanbul, Antalya, Bodrum şehirlerindeki seçili otellerde konaklama tarihi 15 Kasım 2022 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında olmak kaydıyla yüzde 20 indirim sunacak.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.