Pegas, Türkiye yaz uçuş programına 20 şehir daha ekledi

Pegas Touristik, Türkiye yaz programına artan talep üzerine 4 yeni uçuş noktası daha ekleyerek, yelpazesini genişletti.

29/02/2024 12:16
Pegas, Türkiye yaz uçuş programına 20 şehir daha ekledi

Pegas Touristik, artan talep üzerine Türkiye yaz programına  4 yeni yer daha ekleyerek, uçuş yelpazesini genişletti. Pegas Touristik yoğun talep üzerine Türkiye yaz uçuş programının genişletildiğini açıkladı. Pegas Touristik yeni aldığı kararla Antalya'ya Soçi, Nizhnekamsk, Mineralnye Vody ve Volgograd şehirlerinden de yazın uçuş düzenleyecek.

Böylece PEGAS Touristik müşterileri artık Southwind Havayolları ve Türk Hava Yolları ile Kaliningrad'dan Krasnoyarsk'a kadar Rusya'nın 20 şehrinden Antalya'ya doğrudan uçabilecek. Pegas Touristik Southwind Airlines seferlerinde satın aldığı blok koltuklarla 4 Rus şehrinden Türkiye'ye tur düzenleyecek. Soçi'den Antalya'ya 27 Nisan'da başlayacak ve haftada 3 kez gerçekleştirilecek turlar 9 Kasım'da sona erecek.

Mineralnye Vody'den 26 Nisan'da başlayacak ve haftada 4 kez gerçekleştirilecek turlar 10 Kasım'da sona erecek. Volgograd'dan 28 Nisan'da başlayacak ve haftada 3 kez gerçekleştirilecek turlar 9 Kasım'da sona erecek. Nizhnekamsk'tan 25 Mayıs'ta başlayacak ve haftada 2 kez gerçekleştirilecek turlar 4 Kasım'da sona erecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.