Otelimizi 8 Milyon Dolara yeniledik, hedefimize ulaştık

Antalya'da bulunan Miracle Resort Hotel Genel Müdürü Ahmet İllez, Miracle Resort Hotel'i 8 Milyon Dolara yenilediklerini, yenilenen otelle hedeflerin yüksek olmasına rağmen hedefleri yakaladıklarını söyledi.

28/08/2023 01:15
Otelimizi 8 Milyon Dolara yeniledik, hedefimize ulaştık

Ahmet İllez, yaptığı açıklamada, Miracle Resort Hotel'i yenilemek için 8 milyon dolar harcama yaptıklarını, otelin luxury otel haline geldiğini belirtti.

Turizmdays’te yer alan habere göre, oteli A'dan Z'ye yenilediklerini anlatan İllez, ''Oteli kapatmadan yeniledik. Ana restorant, Lobi, Bar, a la carte restorantlar, Spa, Sauna, Fitness gibi müşteri odaklı alanları yeniledik. Şu anda yenilenme ile ilgili çok ciddi alkış alıyoruz. Otelin dış ünitesi led ile ışıklandırıldı. Otelin dışında görsel bir şölen sunuluyor'' dedi.

Yenilenmenin ardından hedeflerinin yüksek olmasına rağmen hedefleri şimdiden tutturduklarına işaret eden Ahmet İllez, şunları söyledi:

Olumlu bir hava var

"Bu yılın sonuna kadar bu olumlu hava devam edecek. Turizm sektöründe sıkıntı yaşanırken bizim bu elde ettiğimiz başarının nedeni yaptığımız luxury yatırımlardır. Ayrıca akılcı, yapıcı ve ulaşılabilir fiyat politikaları da bu başarıyı getirdi. Turizmde uyumamak gerekir. Ayağın yere sağlam basmalı. Attığın taş korkuttuğun kuşa değmeli.

Hedef pazarımız Avrupa

Ayrıca geniş bir pazar yelpazemiz var. Bu konudaki kararlarımızın ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca marketing yapımızın ne kadar güvenli olduğu da kanıtlandı. Bu başarıda misafir memnuniyetinin yanı sıra satış ve pazarlama departmanımızın olağan dışı performans ciddiyeti başarıyı getirdi" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.