Otel penceresinden Dolar atan turist yakalandı

Beyoğlu Cihangir’de kaldığı otel odasının penceresinden yola Dolar saçtığı anları sosyal medyada paylaşan Filistin asıllı İsrail vatandaşı şahıs, Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı. Şahsın odasında yapılan aramalarda 12 adet sahte 100 Dolar ele geçirildi.

17/07/2022 20:54
Otel penceresinden Dolar atan turist yakalandı

İstanbul’da bir kişi, kaldığı bir oteldeki odasının penceresinden yola çok sayıda Dolar saçtı. O anları kaydettiren kişi bir de sosyal medya hesabında paylaştı.

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı.

ODADAN YOLA DOLAR SAÇTI

Şahsın sosyal medya hesabını incelemeye alan polis ekipleri, Türk Lirası, Dolar ve Euro ile çok sayıda görüntü paylaştığını tespit etti. Bunun üzerine çalışmaları derinleştiren Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri, şahsın Cihangir Sıraselviler Caddesi üzerinde bir otelde kaldığını belirledi.

Hazırlıklarını tamamlayarak otele basın düzenleyen polis, Filistin asıllı İsrail vatandaşı Mohamad Abu G.’yi kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakaladı. (NTV)

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.