Otel eleştirmeni köpek aranıyor

Hotels.com, otel incelemeleri için ‘Köpek otel eleştirmeni’ arıyor.

14/08/2019 00:56
Otel eleştirmeni köpek aranıyor

Evcil hayvan dostu oteller, son iki yılda %62 artış kaydetti. Hotels.com, çok sevdikleri köpekleriyle birlikte dünyayı gezmeyi hayal edenlere, yerinde duramayacakları bir heyecan yaşatmaya hazırlanıyor.

Hotels.com, dünyanın en iyi evcil hayvan dostu otelleri incelemesi için, ilk ‘Köpek Otel Eleştirmeni’ni (Canine Critic) aradıklarını açıkladı: Yani, otelde şımarmak isteyen ‘diva’ bir köpeğiniz varsa, bu onun rüya performansı olacak.  

Kazanan köpeğe 10 gece konaklama ödülü 

Bu rüya performansında köpeğiniz, bu heyecanlı haberi yaymak ve dünyadaki en iyi evcil hayvan dostu otelleri seçmekle sorumlu olacak. Kazanan kuçu kuçu ‘patilerinin götürdüğü herhangi bir köpek-dostu otelde’ 10 gece kalma şansını da bulacak.

Bu rüya performansa dahil olmak için 2 şart gerekiyor. 1) Bir köpek olmak 2) Otel hayatını seven şımarık bir tutuma sahip olmak. Jet sosyete köpekleri (ve sahipleri) Hotels.com’un Instagram hesabından #CanineCritic kullanarak, @hotelsdotcom etiketiyle ve bu etiketleri takip ederek başvurularını yapabilirler.

Şımarık köpekler kraliçesi’ Dolly Pawton baş rolde

Bu heyecanlı projenin ‘işe alım’ videosunun baş rolünde oynayan ‘şımarık köpekler kraliçesi’ Dolly Pawton videoda favori oteli olan Londra’daki The Curtain’ı inceliyor ve herkese bu işin nasıl yapılacağını gösteriyor… Yani köpek stilinde tabii ki...

Dolly Pawton’ın konuyla ilgili yorumu ise, şöyle: “Hayatta hep en güzel şeyleri severim. Havuzun yanında martinimi ya da kahvaltımı yatağıma getirecek en iyi ‘köpeği’ isterim. Normal olarak seyahatim sırasında da beklentim tüm bunları almaktan yanadır. Otel odamda kabarık bornozlar yoksa ya da yastığımda ikramlar bulunmuyorsa lütfen bana gelmeyin.

Bu nedenle de Hotels.com Canine Critic (Köpek Otel Eleştirmeni) arayışını başlattığım için çok heyecanlıyım… Biz kuçu kuçular birbirimize destek olmalıyız ki seyahatlerimizde elit noktaların tam olarak nerede olduklarını bilebilelim. Ve tabii sahiplerimizin de sanırım.”

Evcil hayvan dostu otellerin yorumları %62 oranında arttı

Evcil hayvan ile seyahatin yükselişte olduğu belirten Hotels.com uzmanları, son iki yılda evcil hayvan dostu otellerin yorumlarının %62 oranında arttığını ifade ediyorlar.  Önde gelen seyahat markası olarak Hotels.com da sitesinde 100 bine yakın hayvan dostu konaklama alternatifi sunuyor.

Talepteki bu artışı kutlamak için ise, Loved By Guests ödüllerine de yeni bir kategori olarak ‘Evcil Hayvanlar için En İyisi’ kategorisini ekledi. Bu kategorinin lansmanı kapsamında Hotels.com, en önemli "pati onaylarını" almak için bizzat evcil hayvanların en özgün incelemelerini kullanacak.

Hotels.com'da, köpeğinizle birlikte kalabileceğiniz mükemmel bir yer bulacağınızdan emin olmak istiyoruz

Hotels.com Markası Kıdemli Direktörü ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi (EMEA) Genel Müdürü Liz Oakman ise, şunları söyledi: “Evcil hayvanlarımızı bu kadar derin bir bağ ile sevdiğimizi düşündüğümüzde, bu sevimli dostlarla tatile çıkmak isteyen seyahat tutkunlarının sayısında yaşanan bu artışa aslında şaşırmamak gerek. Bizler de Hotels.com'da, köpeğinizle birlikte kalabileceğiniz mükemmel bir yer bulacağınızdan emin olmak istiyoruz.

Bu nedenle, Loved by Guests ödüllerimize ‘Evcil Hayvanlar için En İyisi’ kategorisini eklemekten dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Zaten ‘Köpek Otel Eleştirmeni’ arayışımızı da evcil hayvan dostu otellerimizin dört ayaklı bir uzman tarafından “patisiyle onaylanması” için başlatıyoruz.”

 

Yorumlar