Olive Anatolian Restaurant yenilendi

Yaşmak Sultan Hotel bünyesinde yer alan Olive Anatolian Restaurant, yenilenen yüzüyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

20/07/2023 00:48
Olive Anatolian Restaurant yenilendi

"Geleneksel Hizmetin Modern Yüzü" mottosuyla hizmet veren Olive Anatolian Restaurant, zenginleşen dekorasyonu, yenilenen yüzü, değişime ayak uydurarak sürdürülebilirlik kavramını yansıtan hizmet anlayışıyla, yeniden hizmete başladı. Yenilenen Olive Anatolian Restaurant hakkında bilgi veren Yaşmak Hotel Collection Genel Müdürü Sevilay Duru, şöyle dedi:

"Türk mutfağının vazgeçilmezi, toprağın bereketi, değeri, sofraların lezzeti olan, zeytinden, adımızı ilham alarak çıktık yolumuza. İstanbul’un kalbi Tarihi Yarımada da Galata Kulesi'nden, Boğaza, Gülhane Parkı'ndan, Ayasofya’ya uzanan müthiş panoraması ile yerli ve yabancı tüm konuklarını, Türk mutfağının geleneksel lezzetleri ile buluşturuyor, bu keyifli mekan hayata geçirdik.

"Ürünlerimizi yerel üreticilerden alıyoruz"

Adını aldığımız zeytin, sofralarımızın vazgeçilmez başlangıcı. Hazırladığımız ürünlerimizi Anadolu’nun pek çok yerinden özenle seçilen yerel üreticilerden alarak sunuyoruz. Kaliteli, taze ve organik ürünler güvenilir tedarikçilerimizden geliyor. Amacımız, pek çok kültüre ev sahipliği yapmış bu ülkenin lezzetlerini yaşatmak, geleneklerini korumak ve değerli misafirlerimizle bu tatları buluşturmak.

Sürdürülebilir değer yaratma anlayışıyla çalışan bir işletme olarak; sosyal, çevresel, ekonomik ve kültürel alandaki sorumluluklarımızın farkındalığıyla, tüm çalışanlarımızla hareket ederek sürdürülebilir bir yönetim sistemi kurduk. Zenginleşen dekorasyonumuz, yenilenen yüzümüz, değişime ayak uydurarak sürdürülebilirlik kavramını yansıttığımız hizmet anlayışımızla yeniden hizmete başladık. Misafirlerimizin, eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde geleneksel lezzetlerimizin keyifle tadını çıkarmasını dileriz."

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.