NY&Co, Hermitage Group ile işbirliğine gitti

NY&Co.Global Hospilaty CO.yurtdışı işbirliklerine bir yenisini daha ekleyerek, Rusya ve BDT ülkelerindeki en güçlü temsilcilik ve danışmanlık firması Hermitage Group ile işbirliğine gitti.

18/01/2021 16:22
NY&Co, Hermitage Group ile işbirliğine gitti

NY&Co.'nun kurucusu ve CEO 'su olan Nermin Yurtoğlu yaptığı açıklamada, “Bu işbirliği ile birlikte Türkiye'de NY&Co. danışmanlık hizmeti alan işletmeler, diledikleri taktirde Türkiye nin büyük hedef pazarlarından olan Rusya ve BDT ülkelerinde de, ortağımız Hermitage Grubun tecrübesi profesyonel ekibi ve geniş portföyünden faydalanarak, markalarını bu ülkelerde tanıtabilme ve yurtdışında bu pazarlardaki satışlarını güçlü bir şekilde arttırabilme ayrıcalığına sahip olacaklardır. Türkiye'de turizm ve otel sektöründe yer alan işletmeler, Rusya ve BTI ülkelerinden gelen talepleri arttırmak için orada ofis kurma veya personel alma gibi yatırımlar yapmadan, veri tabanında 6 bin 500'ü aşan  seyahat temsilcilerine  direkt olarak ulaşabileceklerdir.

Markalarını en doğru şekilde duyurabilecekler

Yine aynı şekilde Hermitage Group'tan uluslararası danışmanlık ve temsilcilik hizmeti alan işletmeler, bu işbirliği ile birlikte NY &Co. Global Hospitality Co.'nun gücü, tecrübesi ve geniş network'ü ile Türkiye pazarında da markalarını en doğru şekilde duyurabilecekler, tanıtımlarını yaparak satışlarını arttırabilecekler.

Bu işbirliğini değerli ve anlamlı buluyoruz

Pandemi nedeniyle dünya'nın içinde bulunduğu olumsuz ve öngörülemeyen süreçten fazlasıyla etkilenen turizm ve otel sektörü adına bu süreçte gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğini oldukça değerli ve anlamlı buluyoruz.

Bu ortaklığın Hermitage Group ve NY&Co. olarak bizler kadar, bizlerle işbirliği yapan markalarımıza hayırlı, uğurlu ve uzun ömürlü olmasını, bol şans getirmesini diliyoruz” dedi.

HERMITAGE GROUP HAKKINDA

Rusya menşeyli ve merkezi St. Petersburg'un yanısıra Moskova, Barselona ve Cenevre'de ofisleri bulunan Hermitage Group 2004 yılından bu yana bağımsız ve zincir otellerden destinasyonlara, turizm ofislerinden, DMC'lere,Tema Parklara kadar 18 farklı ülkeden 150 den fazla markaya Rusya ve BDT pazarı için temsilcilik, tanıtım ve pazarlama, iletişim konularında B2B ve B2C danışmanlık hizmeti vermektedir.

Grubun hizmet vermekte olduğu destinasyonlar ve turizm markaları

Ürdün Tanıtma Ofisi-RUSYA, BDT ve Polonya ülkelerinde tanıtılması. ESPANA İspanya'nın RUSYA, BDT ve Polonya ülkelerinde tanıtılması

MELIA HOTELS&RESORTS Ispanya Londra, Milano, Cuba Kuala Lumpur gibi birbirinden farklı ülkelerde 32 oteli bulunan zincirin temsilciliği. D'ANGLETERRE COPENHAGEN Otellerinin Temsilciliği ve EL CORTE INGLES Alışveriş merkezinin Temsilciliği ile LORO PARQUE Kanaraya Adalarının dünyaca ünlü bol ödüllü Tema Parkın Temsilciliği.

Detaylar için https://hermitagegroup.ru/partners/


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir