Nikki Beach Resort & Spa Santorini'de kapılarını açtı

Global lüks yaşam tarzı ve konaklama markası olan Nikki Beach, markanın Yunanistan'daki ikinci yeri olan Nikki Beach Resort & Spa Santorini'nin açılışını yaptı.

21/08/2019 23:14
Nikki Beach Resort & Spa Santorini'de kapılarını açtı

Yunanistan'ın en çarpıcı volkanik adasında yer alan Nikki Beach Resort & Spa Santorini, 62 lüks oda ve suitleri, müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Beach Club’ı, uluslararası lezzetlerle gastronomik bir şölen yaşatan restoran ve barları ile huzur ve lüksü bir arada yaşamak isteyen gezginlerin önemli destinasyonlarından biri haline gelecek.

Ege Denizi’nin berrak sularına karşı Santorini’nin ünlü volkanik siyah-gri kumunda gezginleri bekleyen Nikki Beach Resort & Spa Santorini,  doğadan aldığı ilhamla dekore edildi. Deniz veya havuz ve bahçe manzaralı dokuz farklı oda seçeneği bulunan Nikki Beach Resort & Spa Santorini, konuklarına özel jakuzili ya da havuzlu süitlerle deneyimlerinden aldıkları zevkleri katlama imkanı sunuyor.

Otel konuklarına Ultra Suit  Ege Denizi'ne bakan özel bir balkon ve jakuzi imkanı sunuyor

Ultimate Suit tesisin en üst katında yer alıyor ve özel bir havuz, çatı katında bir jakuzi ve 360 derece Santorini manzarasına sahip. Ayrıca Nikki Beach Resort & Spa Santorini, konuklarına Ultra Suit  Ege Denizi'ne bakan özel bir balkon ve jakuzi imkanı sunuyor.

Nikki Beach'in kendine özgü konaklama hizmeti, konforlu, bembeyaz yatakları ve kabinleriyle Beach Club’ı, dünya yemekleriyle, canlı eğlence anlayışıyla Nikki Beach’in enerji dolu ortamını tam anlamıyla yansıtıyor. Alternatif mutfak seçenekleri, gün boyu süren şehir bistrosu Café Nikki'yi; Peru tarzı yemek tarifleriyle Yunan mutfağını birleştiren bir açık hava restoranı olan Escape'i ve yaratıcı kokteyller ve panoramik manzaraya sahip bir rooftop barı olan Skybar'ı kapsıyor.

Santorini’de eğlencenin tam da merkezinde yer alıyor

Eşsiz enerjisi, büyüleyici beyaz evleri, muhteşem gün batımı manzarası ve lezzetli yerel mutfağıyla ünlü olan Santorini’de eğlencenin tam da merkezinde yer alan Nikki Beach Resort & Spa Santorini’de ada turlarına, şarap tadımı, gün batımı turları, tarihi gezilere katılabilirsiniz.

Global Nikki Beach Hotels & Resorts Başkanı Alexander Schneider Nikki Beach Resort & Spa Santorini’nin açılışında, “Yunanistan her zaman markamız için doğal bir habitat olmuştur ve Santorini'nin dünyaca ünlü turistik yerinde bir butik tatil köyü açma fırsatı, büyüme sürecimizin en önemli adımlarından biri.

Deneyimsel lüks konseptimiz oldukça rağbet görüyor

Hotel Brain ve Katikies Group gibi güçlü Yunan stratejik ortaklarımız, projenin gerçekleştirilmesinde, ulusal ve uluslararası piyasalarda konumlandırılmasında çok önemli bir görev üstlendiler ve onlarla portfolyomuzu daha da büyütmeyi dört gözle bekliyoruz" dedi.

Nikki Beach Hotels ve Resorts EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Jihad El Khoury ise Nikki Beach Resort & Spa Santorini’nin açılışının büyüme planları doğrultusunda gerçekleştiğini, yatırımcıların markaya duyduğu güvenden kaynaklandığını belirtti.

Nikki Beach Global Yönetim Kurulu ve Pazarlama Kurulu Başkanı Lucia Penrod, "Deneyimsel lüks konseptimiz oldukça rağbet görüyor. Farklı restoran seçenekleri, tesis içi olanaklar ve kişisel bir dokunuşla, konuklarımıza ruh hallerine hitap eden benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Nikki Beach'i 20 yıl önce restoran ve tatil köyleriyle kurduk ve başladığımızda bizi başarılı yapan girişimleri yapmaya devam ediyoruz" dedi.

 

Yorumlar