Murat Toktaş üçüncü kez başkan seçildi

Karadeniz Turizm İşletmeleri Derneği (KATİD) 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkan Murat Toktaş tek aday olarak girdiği kongrede 3. kez seçilerek güven tazeledi.

19/07/2021 13:03
Murat Toktaş üçüncü kez başkan seçildi

Pandemi nedeniyle ertelenen KATİD olağan Genel Kurulu, geçtiğimiz hafta sonunda Samsun North Point Otel'de gerçekleştirildi. Tek Aday ve tek liste ile seçime giren Başkan Murat Toktaş katılan üyelerin oyları ile 3. kez yeniden güven tazeleyerek başkan seçildi.

Seçimden sonra KATİD üyelerine teşekkür eden Murat Toktaş, "KATİD olağan Genel Kurulumuzda arkadaşlarımız beni yeniden başkanlığa layık gördü. Kendilerine teşekkür ediyorum. Pandemi nedeniyle zor günler geçiren sektörümüz, normalleşme döneminin ardından hareketli günler yaşamaya başladı. Pandemi dönemi, tüm Türkiye ve Dünyayı olduğu gibi turizm sektörünü de derinden sarstı. Ancak normalleşme dönemine girildikten sonra ciddi bir hareketlilik başladı. Dilerim pandemi yeniden etkin olmaz ve sağlıklı günler devam eder. Pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız Genel Kurulumuzu da normalleşmenin ardından gerçekleştirdik.

Katılan üyelerimizle genel kurulumuzu yaptık. Arkadaşlarımıza bana gösterdikleri güven nedeniyle teşekkür ederim. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz ve sektörümüzün canlanması için gereken çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz " dedi.

Katılımcılar da pandemi döneminde yönetimce yapılan çalışmalardan memnun olduklarını dile getirdiler. Taleplerin ilgili bakanlıklara iletilmesi konusunda başta Başkan Murat Toktaş olmak üzere yönetim kurulunun büyük çaba sarf ettiğini ve ciddi çözümler ürettiklerini belirten KATİD üyeleri başta başkan Murat Toktaş olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

KATİD yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

ASİL                                    

1- Murat TOKTAŞ                      

2- Serkan SERDAR            

3- Mustafa YILMAZ                 

4- Erdinç SEZER   

5- Fatih KIZILTAN          

6- Onur BIYIKLI         

7- Volkan AYDIN                   

 YEDEK     

1- Ahmet ÇOBANOĞLU   

2- Seval Demirci GÜCCAN     

 3- Ekrem ÇAVUŞOĞLU   

4- Kenan Yusuf YANTUR   

5- Cem DİLİMEN          

6- İsmail Hakkı KARA   

7- Gül Seval ÖZKÖK                     

DENETLEME KURULU

ASİL                              

1-Orhan KADIOĞLU            

2-Suat SOYDEMİR                 

3-Erçin ULUSOY       

 YEDEK   

1- Mustafa ÖZTÜRK

2- Bekir CENGİZ 

3- A.Gafur TURAN               


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir