Mövenpick Hotel İzmir 1 Temmuz’da açılıyor

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Nisan başı itibarıyla kapılarını kapatan Mövenpick Hotel İzmir, yeni normal dönemine hazır bir şekilde yeniden hizmete açılıyor.

28/06/2020 00:23
Mövenpick Hotel İzmir 1 Temmuz’da açılıyor

Accor tarafından geliştirilen, Allsafe hijyen ve güvenlik standartları yanında, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Güvenli Turizm Sertifikasyon Programını benimseyerek hizmet verecek olan otel, dünyanın önde gelen denetleme ve sertifikasyon kuruluşu olan Bureau Veritas tarafından denetleniyor ve sertifika almayı bekliyor.

Mövenpick Hotel İzmir, misafirlerinin güvenliği, rahatlığı ve mutluluğu için hizmet kalitesini bu programlar çerçevesinde daha da yukarı taşımak iddiasıyla çalışıyor. Mövenpick Hotel Izmir Genel Müdürü Erhan Çetin, “Misafirlerimizin güvenliği ve mutluluğunu sağlamak bizim için her şeyden önce gelir. Bunları sağlarken kalitemizden ödün vermeden, en ince ayrıntıları bile düşünerek, en doğru yaklaşımı benimsiyoruz.

Bu süreç içerisinde misafirlerimize daha iyi hizmet vermek adına Allsafe yetkilimiz bulunuyor. Departman müdürlerinden oluşan Pandemi Kurulu, otelde güvenlik ve hijyen ile ilgili tüm soruları yanıtlamak için kuruldu.

Otelimizde yeni dönem için tüm departmanlara yönelik protokoller hazırlanıp otel açılmadan tüm çalışma arkadaşlarımıza bu konularda eğitim verilmesi sağlandı. Mövenpick Hotel İzmir olarak değerli misafirlerimizi her zamanki kalitemiz, konforumuz ve üst düzey hijyen standartlarımız ile ağırlamaya hazırız” dedi.

Yorumlar