Mivara Luxury Resort & SPA sezonu 15 Haziran'da açıyor

Bodrum'un en güzel koylarından Gündoğan'da bulunan Mivara Luxury Resort B& SPA Bodrum, tüm temizlik ve hijyen şartlarını Covid 19 standartlarına uyarlayarak, yeni sezonu 15 Haziran'da açacak.

20/05/2020 13:13
Mivara Luxury Resort & SPA sezonu 15 Haziran'da açıyor

"Dünyadaki tüm ülkeler gibi biz de Korona virüsü (COVID-19) ile ilgili haberleri ve güncellemeleri yakından takip ediyor, konuklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğine büyük bir özen ve sorumlulukla önem veriyoruz" diyen Genel Müdür Mete Üsküdarlı, "Konuklarımızın Mivara Luxury Resort & SPA’daki konaklamalarının mümkün olan en yüksek konfor ve güvenlikte olmasını sağlamak için gerekli tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Bu bağlamda, temizlik ve hijyen standartlarımızı daha da yükselttik.

Mivara Luxury Resort & Spa Bodrum, ilk adım attığınız andan itibaren eşsiz mimarisi, doğanın kalbinde tertemiz denizi ve enfes lezzetleri ile bulunduğu büyüleyici destinasyonda misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor" dedi. 

Otelin isminin hikayesi

Mivara Luxury Resort & Spa Bodrum, 72 oda ve 2 villası ile başladığı günden bu yana lüks hizmet farkını misafirlerine özenle yaşatmayı amaç ediniyor. Otelin isminin hikayesi de, aslında bulunduğu yerin geçmişine dayanıyor.

Genel Müdür Üsküdarlı, Mivara'nın anlamını şöyle açıklıyor: "MI Latince'de “Ben” anlamını taşıyor. VARA ise, Gündoğan'ın Roma dönemindeki (M.S. 353-375) adı. Mirava "Benim Gündoğan'ım" anlamını taşıyor.

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulu

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan otelde, standart odalar 40 metrekare. Tesiste, 80 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklerde jakuzili özel teraslı, giyinme odalı, salon ve çift banyolu odalar da yer alıyor.

Her biri 700 metrekare büyüklüğünde olan, 9 yatak odalı, özel havuz & bahçeye sahip villalar ise, denizin muhteşem manzarasına sahip olan Mivara’nın beş yıldızlı hizmet ve olanaklarıyla birleştiğinde özel bir evin samimiyetini ve alanını sunuyor. 

Mivara Luxury tüm dijital altyapısını hazırladı

Bodrum Yarımadası’nın kuzey kıyısında yer alan Gündoğan; ışıltılı denizi ve yeşil doğası ile yeri doldurulamaz yerler arasında bulunuyor. Mivara Luxury Resort B& SPA Bodrum,  misafirlerinin içini huzurla dolduracak beyaz kumsalı, özel locaları ve dışarıdan misafir kabul etme ayrıcalığı ile otel misafirleri dışındaki misafirlerine de keyifli vakit geçirebilme imkanı sunuyor.

Otelin özenle hazırlanmış menüleri ve usta şeflerden oluşan şık bir restoranı sunuyor. Dünyanın ve turizm sektörünün dijital dönüşümünün konuşulduğu şu günlerde Mivara Luxury, tüm dijital altyapısını hazırladı. Tesis, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Web ve Teknoloji alanında ciddi yatırımlar yaparak, yeni bir dijital yüz ile sezona girmeyi planlıyor. Dijitalin gücünden faydalanarak marka bilinirliğini arttırmayı, misafirlerine daha kolay ulaşmayı ve onların hayallerindeki tatil deneyimini sağlamayı mümkün hale getiriyor.

Otele dışarıdan günü birlik misafir kabul ediliyor 

Tüm bunların yanı sıra Mivara Luxury Resort & Spa içerisinde bulunan Dahpne Spa ile misafirelerine özel terapilerinin yanı sıra sofistike güzellik ve sağlıklı yaşam tercihleri sunuyor.

Deniz kenarında yer alan Amanni Restoran yenilenen menüsü ile 2020 yaz sezonunda hizmet vermeye başlayacak olup, ayrıca Vara Restoran ise, uzak doğu mutfağına hakim usta şefleri, damaklarda tat bırakacak enfes tatlarıyla misafirlerinin lezzet şöleni yaşamasını sağlıyor. Tesis, butik hizmeti ile bulunduğu Gündoğan koyunda günü birlik beach misafiri ve Ala Carte restoranları için de dışarıdan misafir kabul olanağı sağlıyor. 

2019 yılında Tripadvisor tarafından bir kez daha – Traveller’s Choice ve Mükemellik Ödülüne layık görülen Mivara Luxury Resort & Spa, unutulmaz bir yaz tatili deneyimi için 1 Haziran’da kapılarını misafirlerine açıyor.

 

 

Yorumlar