MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, sezonu açıyor

Accor çatısı altındaki MGallery The Bodrum Hotel, kapılarını yeni sezona açıyor.

23/05/2022 13:49
MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, sezonu açıyor

Accor çatısı altındaki MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak sezonu açarak, denizin hemen kıyısına konumlandırılmış yalın mimarisi ile Yalıkavak'ın büyüsünü her köşesine taşıyarak, bohem lüksün en rafine halini misafirlerine sunuyor.

MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, Ege Denizi'nin göz kamaştıran renkleriyle şekillenen mavi bayraklı özel kum sahili ile büyüleyici plaj ortamında misafirlerini bekliyor. MGallery Bodrum Hotel, Bodrum’un en popüler destinasyonlarından biri olan Yalıkavak Marina’ya 5 km uzaklıkta, beldenin en küçük ve sakin koyu olan Küdür’de denize sıfır eşsiz bir konuma sahip. 

Özel kum plajı var, gastronomide iddialı

Otelde 35’i süit olmak üzere 97 oda bulunuyor. Gastronomi alanında da iddialı olan MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, ana restoranı Bohemy Restaurant ile çağdaş Akdeniz mutfağı ve füzyon Asya mutfağından esintiler sunuyor.

Otelin özel kumsalında Plaj Brasserie olarak gün boyu hizmet veren The Beach House ise güneşin tadını çıkarmak, Beach Bar’da özenle hazırlanmış kokteylleri yudumlamak ve tarladan sofraya ürünlerle hazırlanmış lezzetleri tatmak isteyenler için özenle kurgulanmış. Sarı şemsiyeleri ile denize uzanan kumsalın da misafirlerin enerjisine enerji katan capcanlı bir sahil yaratan MGallery The Bodrum Hotel, keyif arayanların vazgeçilmez tercihi oluyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.