Mett Hotel & Beach Resort Bodrum 1 Mayıs'ta açılıyor

Sunset Hospitality bünyesindeki yeni otel zinciri Mett Hotels & Resorts'ün dünyada açacağı ilk otel olan Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, 1 Mayıs'ta kapılarını açacak. Mett Hotel & Beach Resort Bodrum’a pazarlama müdürü olarak da, Sina Şentürk atandı.

01/03/2021 20:52
Mett Hotel & Beach Resort Bodrum 1 Mayıs'ta açılıyor

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan Mett Hotels & Resorts, sosyalleşme ve eğlencenin tüm deneyimin merkezinde yer aldığı bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif, rahat  ve yepyeni otel koleksiyonunun ilk otelini, 1 Mayıs’ta Bodrum’da açıyor.

Sunset Hospitality bünyesindeki yeni otel zinciri Mett Hotels & Resorts'ün dünyada açacağı ilk otel olan Mett Hotel & Beach Resort Bodrum’un pazarlama müdürü olarak, Sina Şentürk atandı. İngiltere’deki European Business School London’da uluslararası işletme eğitimi alan Sina Şentürk, iş yaşamına İsviçre Gastaad’da Le Grand Bellevue Hotel Gastaad’ta dijital pazarlama alanında görev alarak başladı.

Üç yıl Maça Kızı’nda pazarlama müdürü olarak çalıştıktan sonra, kreatif pazarlama ve iletişim ajansı House of Sina’yı kuran Şentürk, son olarak pazarlama müdürü pozisyonunda Mett ailesine katıldı. 

Şentürk, Mett Hotel & Beach Resort Bodrum’un açılış döneminde çevrim içi ve dışı tüm pazarlama faaliyetlerinden, yurtiçi ve yurtdışı iletişim stratejilerinden sorumlu olacak. Uluslararası bir ortamda yaşayan ve çalışan Şentürk, İngilizce, Almanca, Rusça ve Türkçe biliyor.

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Akdeniz manzarası ve kristal berraklığındaki masmavi suları ile demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda yer alıyor.

Otelin özenle dekore edilmiş 72 odası ve 33 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca retro stilde tasarlanmış açık bir sonsuzluk havuzu, kapalı havuz, kiralanabilen kabanalar, geleneksel Türk hamamı, mindfulness uygulamaları sunan MOI Spa ve Raise Fitness & Wellness da bulunuyor.

Oteldeki konaklama deneyiminin merkezinde, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Deniz kenarında, açık havada yenen Güney Akdeniz yemeklerinden, rahat bir atmosferde sunulan modern İtalyan mutfağına Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendirecek. Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, 1 Mayıs 2021 tarihinde kapılarını açacak.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir