Metaverse'ün ilk oteli olacak... Mayısta kapılarını açıyor

Singapur'da bulunan Millennium Hotels&Resorts, ‘metaverse'ün ilk otelinin kapılarını 5 Mayıs'da açmaya hazırlanıyor. Sanal otelin, popüler ‘metaverse' platformu Decentraland'da konuşlandırılacağı ifade ediliyor.

29/04/2022 09:05
Metaverse'ün ilk oteli olacak... Mayısta kapılarını açıyor

Singapur'da faaliyet gösteren "Millennium Hotels&Resorts" isimli otel grubu, 'metaverse'ün ilk otelinin kapılarını açmaya hazırlandığını duyurdu. 5 Mayıs tarihinde açılış yapacak olan sanal otelin, popüler 'metaverse' platformu Decentraland'da konuşlandırılacağı ifade edildi.

Bloomberg'te yer alan habere göre; yaşanan gelişmeyle birlikte Millennium Hotels, pazarlama ve müşteriyle etkileşime girmeye yönelik 'metaverse' evrenindeki fırsatları değerlendiren yüzlerce markadan biri olacak. Otelin cam görünümlü dış cephesinin her 2 tarafında da büyük bir "M" harfi yer alacak.

'METAVERSE' EVRENİ, ALIŞVERİŞ MERKEZİNE DE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Öte yandan; MetaVRse de kısa bir süre önce, 'metaverse' evreninde açılacak alışveriş merkezi TheMall'un bu yıl sonuna kadar kullanıma sunulacağını açıklamıştı.

100 katlı olacağı ifade edilen alanın, 'metaverse'te 100 milyon metrekarelik bir alana yayılacağı ifade edilmişti. Sanal alışveriş merkezinin, 7 yıldır geliştirilme aşamasında olduğu biliniyordu.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.