Martı Hotels & Marinas’ın Marmaris'teki iki oteli yenilendi

Martı Hotels & Marinas’ın Marmaris’te yer alan gözde tatil tesisleri Martı Resort ve La Perla yenilendi.

14/07/2023 11:52
Martı Hotels & Marinas’ın Marmaris'teki iki oteli yenilendi

Türkiye’nin ilk resort oteli olan ve Marmaris İçmeler'de bulunan Martı Resort, rustik ve kendine has mimarisinin güzel ve zamansız, ikonik örneklerinden biri olarak 1969 yılında inşa edildi. Yıllar içinde sürekli güncellenen Türkiye turizminin sayılı miras otellerinden biri olan Martı Resort; prensler, Hollywood aktris ve aktörlerinin de aralarında bulunduğu dünyaca ünlü isimlerin Türkiye ziyaretlerindeki tercihleri oldu.

Martı Resort, yeni sezona ise geçmişten gelen ‘Miras Otel’ misyonuna ve zamansız mimarisine sadık kalınarak, gelişen tatil anlayışına göre tasarlanan önemli bir yenileme ile girdi. Resort mimarisi içerisinde özel ve özgün bir konumda olan otelin rustik ve romantik ruhu, renovasyonun da ilham kaynağı oldu. Otel yapılırken kullanılan siyaha yakın koyu ahşap rengi, doğal taş dokuları, metaller ve motifler, renovasyon tasarımının ana hatlarını oluşturdu. 

La Perla, benzersiz tatil anılarına ev sahipliği yapıyor

Martı Resort ile birlikte Martı La Perla’ya da değişen tatil anlayışı çerçevesinde çok özel dokunuşlar yapıldı. La Perla’daki yeniliklerin en önemli noktasını ise, a la carte restoran olan Madam ZHU Chinese Restoran oldu. Asya mutfağının zengin tatlarını özgün lezzetlerle sunan Madam ZHU, deniz manzaralı konumu ve sıcacık ambiyansıyla otel misafirlerinin yanı sıra bölgenin de en çok tercih edilen mekanlarından biri haline geldi.

Yenilenen sahne alanı ve peyzajının yanı sıra sunduğu tüm özel olanaklarla La Perla, yenilenen yüzü ile yeni sezonda da benzersiz tatil anıları için misafirlerini ağırlamaya başladı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.