Mardan Palace'la ilgili flaş gelişme

Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, "Otel sahipleri ile el sıkıştık. Yıllık kiralama bedeli olarak 8 milyon Euro önerdik" dedi.

07/08/2018 12:36
Mardan Palace'la ilgili flaş gelişme

Almanya ve Türkiye'de toplam 13 otel ile hizmet veren Titanic Otelleri Mardan Palace'a talip oldu. Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, "Otel sahipleri ile el sıkıştık. Yıllık kiralama bedeli olarak 8 milyon Euro önerdik" dedi.

Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Titanic markasıyla İstanbul'da açılan yeni otelin toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Böyle bir yatırım kapalı kalmamalı

Burak Coşan imzalı haberde, Mardan Palace gibi bir yatırımın kapalı kalmasının doğru olmadığına vurgu yapan Aygün, "Otel sahipleri ile el sıkıştık. Yıllık kiralama bedeli olarak 8 milyon Euro önerdik. Şimdi grubun borçlu olduğu bankadan gelecek cevabı bekliyoruz. Eğer banka da kabul ederse oteli biz işleteceğiz" dedi.

Mardan Palace Hotel Antalya Kundu’da 2009 yılında Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolar harcanarak hizmete açılmıştı. Fakat borçları nedeniyle otel icralık olmuştu.

 

 

Yorumlar