Love of Türkiye... Bakanlık tanıtım için Türkiye’deki yabancılarla sohbet serisi hazırlıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Go Türkiye platformunda yayına başlayacak olan, Türkiye’deki yabancılarla sohbet serisi “Love of Türkiye”nin yeni sezon çekimleri başladı. İlk bölümün çekimleri, Bodrum'da gerçekleştirildi.

01/08/2022 14:13
Love of Türkiye... Bakanlık tanıtım için Türkiye’deki yabancılarla sohbet serisi hazırlıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Go Türkiye platformunda yayına başlayacak olan Türkiye’deki yabancılarla sohbet serisi “Love of Türkiye”nin yeni sezon çekimleri başladı. İlk bölümün çekimleri, Bodrum'da gerçekleştirildi. 

TAV Passport iş birliğinde, Milas Bodrum Havalimanı’ndaki TAV Primessclass lounge alanında çekilen bölüme konuk olarak, İstanbul’dan özel jetiyle gelen iş insanı Rachad Ghandour ve TRT World spor spikeri Samantha Johnson katıldı.

Lübnan’ın ikinci başbakanı Abdulhamid Karami ve 2004’teki bir diğer başbakanı Omar Karami’nin torunu olan Rachad Ghandour, Türkiye’yi sadece tatillerini geçirdikleri bir ülke olarak görmediklerini, İstanbul’da kurdukları şirketle turizm, enerji ve gıda alanında yeni yatırımlara hazırlandıklarını, Türkiye’nin her dönem fırsatlar ülkesi olduğunu söyledi.

8 bölüm halinde yayınlanacak 

İngiliz TV yüzü Samantha Johnson ise, Türkiye’nin yabancı kadınlar ve turistler için güvenilir bir ülke olduğu vurgusunu yaparak Türk insanının enerjisine ve Türk mutfağına hayran olduğunu söyledi.

Her iki konuk, çekimlerin yapıldığı Bodrum’u dünyanın turizm başkentlerinden biri olarak niteledi. Hürriyet'ten Arda Sayıner'in aktardığı bilgilere göre, 8 bölüm halinde yayınlanacak “Love of Türkiye”nin yeni sezon videolarının ilkini bu perşembe Go Türkiye YouTube hesabında yayınlanacak.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.