Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi yüz yüze düzenlenecek

Kastamonu Üniversitesi, Atılım Üniversitesi ve Anatolia Turizm Akademisi tarafından düzenlenecek olan Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’nin 02 - 05 Haziran 2022 tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştirilecek.

06/05/2022 22:50
Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi yüz yüze düzenlenecek

Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi, Türkiye’de turizm ve ilişkili olduğu bilim dalı ve alanlarında lisansüstü çalışma yapan öğrencilerin akademik gelişmelerine katkıda bulunmak, aralarındaki iletişim/etkileşimi geliştirmek ve turizmin disiplinlerarası bir yaklaşımla incelenmesinin yaygınlaşmasına destek olmak amacıyla düzenleniyor. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’nin 10’uncusu, 02 – 05 Haziran 2022 tarihlerinde Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde Kastamonu’da gerçekleştirilecek.

10'uncu Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’ne turizmin idari, ekonomik, coğrafi, sosyolojik, psikolojik, çevresel, siyasal, dini, hukuki, rekreasyonel ve mimari boyutlarının yanı sıra sağlık, gıda mühendisliği, eğitim, antropoloji, beslenme, peyzaj mimarlığı, iletişim, planlama ve diğer akademik çalışma dallarının kapsamına giren ve turizmi de ilgilendiren konularda hazırlanmış tez çalışmaları ve araştırmalar gönderilebilir.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.