Lara Barut Collection, FVW TravelTalk Kongresi’nin 2'nci akşamına ev sahipliği yaptı

FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümünde Almanya’dan gelen turizmciler,  3-4 Kasım tarihlerinde FVW TravelTalk Kongresi’nde buluştular. İlk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirilen kongrenin ikinci akşamına Lara Barut Collection ev sahipliği yaptı. Geceye 300 turizm profesyoneli katıldı.

04/11/2022 22:07
Lara Barut Collection,  FVW TravelTalk Kongresi’nin 2'nci akşamına ev sahipliği yaptı

Almanya’nın önde gelen turizm medya gruplarından FVW Medien tarafından her yıl düzenlenen FVW TravelTalk Kongresi, bu yıl ilk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirildi. Organizasyonun ikinci akşamına Lara Barut Collection ev sahipliği yaptı.

Ev sahibi Lara Barut Collection adına konuşma yapan Barut Hotels Ticari Direktörü Samuray Önen, konuşmasında Lara Barut Collection’ın büyük dönüşümü, ekim ayında açılışı yapılan Bayou Villas ve Arum Barut Collection’ın kış sezonunda odalarına yönelik gerçekleştireceği büyük renovasyon hakkında turizm profesyonellerini bilgilendirdi.

"Bu yılki kongrenin özel bir anlamı var, FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümü"

Konuşmasında grubun yenilikleri ve yatırımlarını vurgulayan Samuray Önen, “Siz değerli turizm profesyonellerini Antalya’da Lara Barut Collection’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki kongrenin özel bir anlamı var, FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümü. Barut Hotels olarak FVW’nin 50. yılını kutluyor, başarılarla dolu nice yıllar diliyoruz. Biz de 50 yılı geride bırakmış bir markayız. Bildiğiniz gibi her yıl yeni projelerimiz ve yatırımlarımızla kendimizi yeniliyoruz’’ dedi.

Sözlerine grubun yeni yatırımlarının Didim’de hayata geçirileceğini belirterek devam eden Önen ‘‘2024 yılında Didim’de Barut Collection konseptli otelimize kavuşacağız. Önümüzdeki yıllara bizi taşıyacak bu projelerin yanı sıra yeni nesiller için sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin ilk Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikalı otellerine sahibiz, otellerimiz yeşil enerji kullanmayı sürdürecek’’ dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.