Lara Barut Collection 4'üncü Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması 23-30 Ekim'de

Sanata ve sanatçıya verdiği önemle öne çıkan Lara Barut Collection’ın 23-30 Ekim'de gerçekleşecek 4'üncü Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması'nda bu yılki onur konuğu, Heykeltraş Tuğrul Selçuk olacak.

15/09/2022 14:25
Lara Barut Collection 4'üncü Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması 23-30 Ekim'de

Her yıl ekim ayında düzenlenen sanat haftasında, genç sanatçılar bir hafta süresince otelin sanat yaratım alanında eserlerini hazırlıyorlar. Bir haftanın sonunda yaratılan eserler, çalıştayın ayrılmaz bir parçası olan sergide otel misafirlerinin ziyaretine açılıyor. Bu yılki sergi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında düzenlenecek.

Sanata ve sanatçıya verdiği önemle öne çıkan Lara Barut Collection’ın 4'üncü Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması'nda bu yılki onur konuğu, Heykeltraş Tuğrul Selçuk olacak. Sanat haftalarının küratörü Hakan Kürklü’ye genç sanatçılar Sine Yıldız, Emel Ezal, Esra Kürtür, İbrahim Özsözgün, Melisa Özgür, Müge Ceyhan, Şükran Dokumacı, Tünay Tunç, Yonca Karaarslan eşlik edecek.

Koleksiyonunda 100’ü aşkın esere sahip olan otel, her yıl düzenlediği çağdaş genç sanatçılar buluşmalarında sanatçıları otel misafirleri ile buluşturuyor. Misafirler diledikleri an sanat yaratım alanını ziyaret edebiliyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.