Konaklama devi ilk her şey dahil otelini açtı

Wyndham üst-orta segmentteki her şey dahil resort markası Wyndham Alltra’yı, Playa Hotels & Resorts ile yaptığı stratejik iş ortaklığıyla tanıttı.

07/10/2021 15:36
Konaklama devi ilk her şey dahil otelini açtı

Wyndham’ın 22’nci markası Cancun ve Playa Del Carmen’deki iki deniz kenarı resort tesis ile görücüye çıktı, yeni tesisler ise yolda. 95’e yakın ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Meksika ve Karayipler’deki gözde tatil bölgelerinin önde gelen her şey dahil resort tesis

sahibi, işletmeci ve proje geliştirici şirketi Playa Hotels & Resorts ile birlikte, yeni bir her şey dahil resort markası olan Wyndham Alltra’yı hayata geçirdiklerini duyurdu. Böylece Wyndham çatısı altındaki marka sayısı 22’ye yükselmiş oldu ve şirketin portföyüne ilk kez, hızla büyüyen her şey dahil konseptine özel bir bir marka eklenmiş oldu.

Wyndham Alltra Playa del Carmen, Yetişkinlere Özel, Her Şey Dahil Resort Tesis

Wyndham, yeni markası Alltra’nın hayata geçmesiyle, Playa Hotels & Resorts ile stratejik bir iş ortaklığının da startını vermiş oldu. Bu ortaklık, Wyndham Rewards’un 89 milyon kayıtlı üyesi ve Wyndham’ın her ziyaretçiye hitap etmesiyle ekonomi, orta ve üst segmentlerdeki eşsiz satış artırma kapasitesi, pazarlama ve dağıtım gücünden destek alıyor ve Playa’nın sınıfının en iyi konaklama deneyimini sıra dışı değerlerle sunma becerisiyle bir araya geliyor.

Markanın ismi “Alltra”, Wyndham’ın her ziyaretçiye olağanüstü deneyimler sunma misyonuyla örtüşen “All-Inclusive Travel for All” (Herkes İçin Her Şey Dahil Seyahat) ifadesinden hayat buldu. Wyndham Alltra, üst-orta segmente özel her şey dahil resort deneyimini, üst sınıf yeme-içme olanakları, hizmetler, aktiviteler ve diğer imkanları yerel esintilerle bir araya getirerek çok özel fiyatlarla sunuyor. Markanın, Karayipler ve diğer resort bölgelerde hem aileler için, hem de yalnızca yetişkinlere yönelik resort tesisleri bulunacak.

Wyndham Alltra markası altındaki ilk iki resort tesis; Wyndham Alltra Cancun ve Wyndham Alltra Playa del Carmen

Wyndham Alltra markası altındaki ilk iki resort tesis; Playa’nın 10 adet üst sınıf restoranı, barı, lounge ve havuzları bulunan ve Cancun’un oteller bölgesinin tam kalbinde yer alan 458 odalı oteli Wyndham Alltra Cancun, ve barlar, restoranlar ve üst sınıf mağazaların bulunduğu Beşinci Cadde’ye birkaç adım mesafede, Playa Del Carmen’in merkezinde sınırsız gurme yeme-içme imkanları sunan 287 odalı Wyndham Alltra Playa del Carmen oteli olacak.

Şu anda renovasyon çalışmalarının devam ettiği iki otel de açık olmayı sürdürüyor ve renovasyon çalışmaları Aralık 2021’deki tatil sezonuna kadar tamamlanmış olduğunda, faaliyetlerine birer Wyndham Alltra resort tesisi olarak devam edecekler. Bu iki otel, Wyndham’ın Playa’nın şu anda faaliyet gösterdiği Karayipler ve Meksika’daki üst-orta sınıf her şey dahil resort sektöründe şirket ile yaptığı stratejik iş ortaklığı çerçevesinde geliştirilecek çok sayıda projeden ilk ikisini oluşturuyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.