Kendi otelinde animatörlük yapıyor

Side’deki Tropic Hotel’in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaya, tesisteki animasyon gösterilerine sultan kostümüyle katılıyor, kimi zaman gitarıyla kimi zaman ise şarkılarıyla turistlere eğlenceli saatler yaşatıyor.

05/11/2019 17:52
Kendi otelinde animatörlük yapıyor

Çoğunlukla İsveç, Norveç ve Danimarkalı İskandinav turistleri ağırlayan Side’deki Tropic Hotel, geceleri renkli animasyon gösterilerine sahne oluyor. Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaya, sultan kıyafetleriyle animasyon gösterilerine katılarak turistlerle birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar hem eğleniyor hem eğlendiriyor.

Antalya’nın tanınmış turizmcilerinden olan ve devekuşu üretimi gibi sıra dışı işler de yapan Mustafa Kaya, İsveç’te uzun yıllar yaşamış olmasının avantajlarını turizmdeki  müşteri portföyüne de yansıtıyor. 

Otelciliğin yanı sıra tarım ve hayvan yetiştiriciliği de yapıyor

İsveç’in ardından mesleği olan turistik tesis işletmeciliğini Antalya’da sürdüren Mustafa Kaya, Tropic Hotel Grubu içinde otelciliğin yanı sıra tarım ve hayvan yetiştiriciliği de yapıyor.

Side’de denize sıfır olan Tropic Hotel, sıcak atmosferi, konforu, zengin mutfağıyla  müşteri memnuniyetini üst düzeyde gerçekleştiriyor.

Kimi zaman gitarist, kimi zaman sultan

Tpopic Hotel’in konukları olan İskandinav turistler de, sezon sonu olmasına rağmen Side’nin yakıcı güneşi, kumu ve denizinden bolca yararlanıyorlar. Geceleri de animasyon gösterilerini seyrederek Türk ve İskandinav mutfağının lezzetleriyle buluşan turistlere, Tropic Hotel’in sahibi Mustafa Kaya eşlik ediyor.

MY Gazete'de yer alan habere göre, sahneye kimi zaman sultan kıyafetiyle çıkan, kimi zaman gitar, kimi zaman keman çalan, kimi zaman da şarkı söyleyen Kaya, animatörlere taş çıkartıyor. Mustafa Kaya’yı otel içinde elinde rengarenk papağanlarla gezerken veya kuzu çevirirken görmek de mümkün.

"Hep beraber çok güzel eğleniyoruz"

Turizmin bir hizmet sektörü olduğunun altını çizen Mustafa Kaya, “Önemli olan turiste verdiğiniz hizmetin ve konforun yüksek olması, mutfaktan yapılan sunumların ise  lezzetli ve hijyenik olmasıdır. Bunun yanı sıra turistin otelde geçirdiği zamanı renklendirmek gerekiyor. Animasyon bu nedenle çok önemli. İsveç’te yaşadığım dönemlerde kurduğumuz bir orkestramız vardı.

Gitar ve keman gibi yaylı enstrümanları ve davulu çalabiliyorum. Çok güçlü bir animasyon grubumuz var. Gösteri günlerimizde hep beraber sahneye çıkıyoruz ve çok eğleniyoruz” dedi.

Her yıl gelen konuklarımla dost gibiyiz

Otele gelen turistlerin yaşadıkları renkli tatilden çok memnun kaldıklarını ve tekrar tekrar geldiklerini sözlerine ekleyen Mustafa Kaya, “Önemli olan müşterinin devamlılığını sağlamak. Bizim 15 senedir her yıl gelen konuklarımız var.

Artık hepsiyle yakın dost olduk. Oteldeki tatilleri süresince beraber eğleniyoruz, beraber yemek yiyoruz veya beraber denize giriyoruz” diye konuştu.

 

Yorumlar