Kempinski Hotel The Dome Belek 'Türkiye’nin En İyi Golf Oteli' seçildi

Golf turizminde mükemmelliği ödüllendiren World Golf Awards, Abu Dabi Rixos Premium Saadiyat Island'da 15 Kasım Salı akşamı 9’uncu kez düzenlendi. Düzenlenen törende, Antalya Belek'te bulunan, Kempinski Hotel The Dome Belek “Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” ödülünü aldı.

18/11/2022 19:55
Kempinski Hotel The Dome Belek 'Türkiye’nin En İyi Golf Oteli' seçildi

Dünya’nın dört bir yanından turizm ve golf profesyonellerin katıldığı törende golf turizmi ve birinci sınıf golf sahaları ödüllendirilirken, Kempinski Hotel The Dome Belek “Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” ödülünün sahibi oldu.

Tarih ve doğayı mimarisinde buluşturan Kempinski Hotel The Dome Belek, bölgenin tek PGA onaylı sahalarına sahip tesisi. Tek PGA onaylı The PGA Sultan ve The Pasha Course sahalarına sahip Antalya Golf Kulübü dünyaca ünlü golfçüleri ve golf severleri doğal güzellikleri ve Toros dağlarının eşsiz manzarası eşliğinde Kempinski Hotel The Dome Belek’te her sezon özenle ağırlıyor.

Törene katılan Antalya Golf Kulübü Direktörü Ahmet Çağıl almış oldukları ödül için, “PGA sertifikalı saha olarak, misafirlerimize her zaman PGA standartları sunmaya ve oyuna geldikleri zaman kötü bir sürpriz ile karşılaşmamaları için kendimizi daima hazır tutuyoruz, sektör profesyonellerinin bizi bu ödüle layık görmesi benim ve ekip arkadaşlarımın hedefini daha yükseklere çıkardı” dedi.

Kempinski Hotel The Dome Belek, Sirene Belek Hotel, Sirene Davras Hotel, Sirene Luxury Bodrum Hotel ve Antalya Golf Kulübü Satış ve Pazarlama Direktörü Volkan Çavuşoğlu ise yaptığı açıklamada, “Kempinski Hotel The Dome Belek olarak, Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” ödülünü aldığımız için gurur duyuyoruz. Turizm ve golf sektörünün gelişimine katkıda bulunuyoruz. Bu ödülü almaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Tüm ekibimiz adına otelimizi, 'Türkiye’nin En İyi Golf Oteli' ödülüne layık gören herkese teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.