Kempinski Hotel The Dome Belek'te 100'üncü yıl Cumhuriyet Kupası heyecanı

Antalya Belek, 27-28 Ekim tarihlerinde golf severleri ağırlamak için heyecanla golf turnuvasına hazırlanıyor. Kempinski Hotel The Dome Belek Antalya Golf Kulübü, PGA Sultan Sahası'nda gerçekleşecek "100. Yıl Cumhuriyet Kupası" etkinliği ile golf tutkunlarını bir araya getirecek.

17/10/2023 21:51
Kempinski Hotel The Dome Belek'te 100'üncü yıl Cumhuriyet Kupası heyecanı

Antalya Belek, 27-28 Ekim tarihlerinde golf severleri ağırlamak için heyecanla golf turnuvasına hazırlanıyor. Kempinski Hotel The Dome Belek Antalya Golf Kulübü, PGA Sultan Sahası'nda gerçekleşecek "100. Yıl Cumhuriyet Kupası" Türkiye Golf Federasyonu organizasyonu ile golf tutkunlarını bir araya getirecek.

Türkiye'nin önde gelen golf sahalarından biri olan PGA Sultan Sahasında gerçekleşen turnuva, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılına özel, Türkiye Golf Federasyonu tarafından düzenlenerek, gelecek nesillere anlamlı bir miras bırakmayı hedefliyor.

Turnuva, PGA Sultan Sahası'nda gerçekleştirilecek ve golf tutkunlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Katılımcılar, golf yeteneklerini sergileyerek 100. Yıl Cumhuriyet Kupası ödülleri için yarışıp ve aynı zamanda bu muhteşem sporun tadını çıkaracaklar.

"100. Yıl Cumhuriyet Kupası" etkinliği, golf severleri Antalya'nın eşsiz doğal güzellikleri ve kusursuz golf sahalarıyla buluşturarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını coşkuyla kutlamak için unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Turnuva, golf tutkunlarını hem rekabetçi bir atmosferde bir araya getirecek hem de Türkiye'nin tarihine saygıyla selam duracak.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.