Kemerli acenteciler 2019 sezonuna hazır

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı Kemerli acenteciler ile bir araya geldi.

09/01/2019 12:56
Kemerli acenteciler 2019 sezonuna hazır

Halil Öncü-Kemer

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ve Yönetim Kurulu Üyeleri'nin ev sahipliğinde, Kemer Pastanesi toplantı salonunda buluşan acenteciler, gündeme dair görüş alışverişinde bulundular.

'Turizm taşımacılığı' konusunda yaşanan sıkıntılar konuşuldu

Toplantıda, son dönem Karayolu Taşıma Yönetmeliği Taslağı’na ilişkin acentecilerin yaşadıkları sorunlar gündeme alınırken, konu ile ilgili mevzuat ve belgelendirme sorununun çözümü üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, seyahat acentelerinin “Turizm Taşımacılığı” konusunda yaşadığı sıkıntılar not alınarak, yetkili birimlere gönderilmesi kararlaştırıldı.

2019 iyi bir sezon olacak!

Kemer’den 40 acentecinin katıldığı toplantıda, 2019 yılı için düşünceler ve öneriler de alınarak, toplantıların kısa süreli dönemlerde aynı bölgede tekrarlanması kararlaştırıldı.

2019 sezonunun iyi bir sezon olacağı ve rekor rakamlarda turist sayısına ulaşılmasının beklendiğini dile getiren TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, “2019 yılında oldukça iyi bir sezon geçireceğimizi düşünüyoruz. Gelen turist sayısının daha da artmasını bekliyoruz. Bu artışın gelire de daha çok yansıması anlamında çalışmamız gerektiğini de biliyoruz.

Bu anlamda bölgemizde ve Kemer’de tur satış rakamlarının yükseltilmesi ve belli bir standarda getirilmesi için de tüm arkadaşlar ile görüş birliğine varmış durumdayız. Kemer’deki hedefimiz hem kaliteyi, hem de satış rakamlarını arttırmak olacak” dedi.

 

Yorumlar