Kemer’in dokusunu koruyan tek otel

Kemer’de yaklaşık iki yıl önce yeni bir anlayış ve tekrar yenilenen konsepti ile hizmete açılan Naturella Apart Hotel ilkleri uygulamaya başladı. Turizmde her şey dahil sisteminin yaygın olduğu Kemer’de Oda+Kahvaltı sistemi ile hizmet veren Naturella Apart Hotel hem bu konuda örnek oluyor hem de bölge esnafına katkı sağlıyor.

27/04/2023 15:20
Kemer’in dokusunu koruyan tek otel

Halil Öncü / Antalya

Uzun yıllardır Kemer’de turizm esnaflığı yapan ve son dönem otelciliğe adım atan Naturella Apart Hotel Sahibi Hüseyin Şimşek yaptığı açıklamada, “Dağın yamacında, çam ormanlarının arasına konumlanmış olan otelimiz Naturella, tüm Kemer'i ve Akdeniz’i hatta Antalya'yı dahi̇ tepeden seyreder bir konumda yer alıyor. İki yıl önce oldukça yorgun ve virane bir oteli teslim aldık.

Hemen işe koyulduk ve baştan sona otelimizi yeniden baştan yarattık. O özel konumu ve yapısını bozmadan baştan sona iç dış tamamen yenileyerek butik bir oteli Kemer’in hizmetine sunduk. Otelimizde normal odalarımızın dışında 1+1 Apart Odalarımız ile hizmet veriyoruz. Otelimiz, Kemer Merkez'de ilk Akdeni̇z apart otel tipi konseptini gerek mimari yapısı ile gerek hizmeti ile hala yaşatan, Akdeniz konaklama tipi dokusunu koruyan tek apart oteldir” dedi.

Normal pazarlar dışında, Ekvator, Meksika, Güney Afrika gibi birçok yerden misafirimizi ağırlıyoruz

Naturella Apart Hotel yöneticisi Kadriye Şimşek ise yaptığı açıklamada,” Otelimiz geçen yıldan bu yana büyük ilgi görüyor. Misafirlerimiz burada kendilerini adeta evlerinde gibi hissediyorlar. Dünyanın dört bir yanından misafire hizmet veriyoruz. Bilinen çok sayıda Pazar dışında Ekvator gibi, Meksika gibi, Güney Afrika gibi birçok yerden misafirimizi ağırlıyoruz. Oda kahvaltı konseptimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Burada amacımız konaklama dışında bölgemize de katkı sağlamak. Bu konuda da esnaflardan teşekkür almaktayız. Bu arada birçok organizasyonun konaklamalarında ev sahipliği yapıyoruz. Dünyanın en bilinen ekstrem spor organizasyonlarından biri olan "Sea To Sky", Enduro yarışları ile Kemer’de en özel parkurların yer aldığı Likya yürüyüş yolu için gelen ve tracking yapanların da konaklamalarında tercih sebebi oluyoruz. "Dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri" kabul edilen Likya Yolu, misafirlerine eşsiz manzaralarıyla tarihi derinlik sunuyor. Tarihi yol, doğa harikaları arasında zaman tünelinden geçiyormuş hissi uyandırıyor.” diye konuştu.

Naturella isminin hakkını sonuna kadar veriyor!

Naturella Apart Hotel bahçesinde Akdeni̇z iklimine ait olan tüm narenciye çeşitleriyle Naturella isminin hakkını sonuna kadar veriyor. Kemer Merkez'de ilk Akdeni̇z apart otel tipi konseptini gerek mimari yapısı ile gerek hizmeti ile hala yaşatan, Akdeniz konaklama tipi dokusunu koruyan tek apart otel olarak göze çarpıyor. Otel, yüksek konum itibari ile yazın Kemer'de var olan nemi en az hissettirirken, bahçeye açılan çifter balkonları ile klimasız da konaklamaya elverişli.  Odalarının yarısından çoğu deniz manzaralı iken diğer bir yarısı da bahçe ve dağ manzaralı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.