Karadeniz'de turizm maalesef 2-3 aya sıkışmış durumda

Trabzon merkezli, bölgenin en köklü seyahat acentalarından, Karadeniz, Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine tur programları düzenleyen Vira Turizm sahibi Mümin Misir, turizmde en yoğun zamanda dahi önceliğin misafir olması gerektiğini söyledi.

08/06/2023 22:38
Karadeniz'de turizm maalesef 2-3 aya sıkışmış durumda

Vira Turizm sahibi Mümin Misir ve Vira Turizm Müdürü Nurgül Çavuş, Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezini ziyaret etti. Ziyarette, turizm acentaları olarak yoğun bir sezon beklediklerini ifade eden Mümin Misir, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanından Trabzon'a gelen misafirleri en güzel şekilde ağırlamaya çalıştıklarını belirtti.

Misir, "Karadeniz Bölgemizde turizm malesef 2-3 aya sıkışmış durumda. Bunun 12 aya yayılması misafirlere verilen hizmet kalitesini de arttıracaktır. Turizm paydaşları olarak en yoğun zamanda dahi, önceliğimiz insan olmalı, misafirperverlik olmalı" dedi.

"Bölgemiz ve ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak için çaba sarf ediyoruz"

Vira Turizm Müdürü Nurgül Çavuş ise, "Acenta sahiplerimiz Mümin Misir ve Rahman Misir öncülüğünde, Kurumsal ve bireysel müşterilerimize deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla tüm seyahat, konaklama ve ulaşım hizmetlerini sunmaktayız. Geniş araç filosuna sahip olmakla beraber, araçlarımız her türlü yetki belgesine sahiptir.

Çok sayıda partner acentalarımızın yanı sıra yerli ve yabancı seyahat acentalarına, tur operatörlerine ve şirketlere hizmet vermekteyiz. Bölgemiz ve ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak için çaba sarf etmekte olan acentamız, ilkeli ve dik duruşuyla görev almaya devam edecektir" diye konuştu.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.