Yakup Dinler: Kapadokya ve Türk Turizmi için çalışmaya devam edeceğiz

Dünya’nın en güvenilir otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor'un “Travelers' Choice 2022 - Best of the Best” ödülleri açıklandı. Kapadokya’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı’dan belgeli “İlk Butik Oteli” olan Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, toplam 5 dalda ödül kazanarak geçmişte kazandığı başarılarını perçinledi.

11/05/2022 21:24
Yakup Dinler: Kapadokya ve Türk Turizmi için çalışmaya devam edeceğiz

Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, TripAdvisor’dan aldığı 5 ödülle sezona çok hızlı bir başlangıç yaptı. Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, TripAdvisor’un “Travellers Choice 2022 - Best of the Best” ödülleri toplam 5 dalda ödül kazanarak, rekor kırdı.

Bu ödüller kapsamında "Dünya'nın En Sıra Dışı Oteli" ödülü ve “Dünya’nın En Lüks 3. Oteli” olarak kategorisinde Türkiye'den ödül kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, 'Dünya'nın En Sıra Dışı Oteli', 'Dünya’nın En İyi 6. Oteli', 'Avrupa’nın En İyi 4. Oteli',  'Dünya’nın En Lüks 3. Oteli' ve 'Avrupa’nın En Lüks 3. Oteli' ödüllerini almaya hak kazandı.

Kapadokya ve Türk turizmini en iyiler arasında görmek bizi gururlandırdı 

Kayakapı Turizm Yatırım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Dinler ile birlikte  bir basın toplantısı düzenleyen Kayakapı Turizm Yatırım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, aldıkları ödülün gururunu yaşadıklarını belirterek, Kapadokya ve Türk Turizmi için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Dinler, “Türk ve Kapadokya turizminin Dünya’da “en iyiler - en lüksler” arasında olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği en başta Kurucumuz - Babamız Merhum Mustafa Dinler olmak üzere olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza süregelen destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.