Jolly’nin yeni Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Burçin Baysak oldu

Turizm sektörünün lider markalarından Jolly’nin Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ahmet Burçin Baysak getirildi.

04/05/2023 21:03
Jolly’nin yeni Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Burçin Baysak oldu

Turizm sektöründe 35 yıldır hizmet veren ve ilk günden bu yana tatil denilince ilk akla gelen markaların başında gelen Jolly’nin Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine pazarlama, e-ticaret ve dijital alanının önemli isimlerinden Ahmet Burçin Baysak getirildi.

İzmir Bornova Anadolu Lisesi mezunu olan ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Ahmet Burçin Baysak, profesyonel iş hayatına 2003 yılında, hızlı tüketim ürünleri sektörü ile adımını attı. Çok uluslu global şirketlerde ve Türkiye’nin sektöründe önde gelen firmalarında, V&S Absolut Spirits, Diageo ve Ülker’de, çeşitli pazarlama ve satış rollerinde üst düzey yöneticilik yaptı ve çok sayıda projeye liderlik etti.

Ardından e-ticaret, dijital, elektronik şans oyunları ve online satış alanlarında gelir artışına ve yeni müşteri kazanmaya yönelik strateji geliştirmede uzmanlığı ile adından söz ettirdi. Pronet ve Bilyoner.com’da üst düzey yöneticilik görevleri ve yönetim kurulu üyeliği gibi roller üstlenen Baysak, son olarak Türk Hava Yollarının paket tatil e-ticaret platformu, Turkish Airlines Holidays markasının kuruluşuna önderlik etti.

Farklı sektörlerde 20 yılı aşkın deneyime sahip yönetici, yeni bir soluk getireceği yeni görevinde satış, pazarlama, e-ticaret, CRM ve müşteri deneyimi departmanları için etkili bir organizasyon oluşturulması ve güçlü büyüme stratejilerinin kurgulanmasına liderlik edecek.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.