Jolly ile deniz tatili bir başka

Deniz tatilini yurtdışında yapmak ve en güzel kumsallar ve masmavi deniz ile buluşmak istiyorsanız Güney İtalya Amalfi Kıyıları & Bari Puglia Turu tam size göre.

17/07/2019 00:19
Jolly ile deniz tatili bir başka

Napoli… Şehrin deniz kenara kurulmuş olan ve şarkılara konu olmuş ünlü Santa Lucia tatil severleri karşılayacak. İtalyanların tatil yeri olarak kullandığı Capri Adası’nda Marina Piccola, villaların yer aldığı Tragara Belvedere’si, denizden yükselen kayalıklar, Anacapri, Mavi Grotto ve Roma İmparatorluk kalıntıları görülecek yerler arasında.

Deniz tatilinin bir sonraki rotası Akdeniz’in güzel kasabası Sorrento… Tatil severler kartpostal gibi anlara tanık olacak ve deniz, kum, güneşin güzelliğini yaşayacak.

Ravello’da nefes kesen bir manzara

Turun devamında ise Positano, Amalfi, Sant’Andrea Katedrali, Flavio Gioia Meydanı karşılıyor olacak. Denizden 350 metre yükseklikte yer alan Ravello’da nefes kesen bir manzara tatil severleri büyüleyecek. Villa Rufolo, Villa Cimbrone’nin bahçeleri, çiçekleri, palmiye ağaçları, çeşmeleri, havuzları ve heykelleri ile İtalya’nın en güzel bahçeleri görülecek güzelliklerden sadece birkaçı. 

Güney İtalya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Bari’de Basilica Di San Nicola, liman, Bari Katedrali görülecek yerler arasında. Lecce’de ise Santa Croce Bazilikası, antik şehir merkezi Duomo Meydanı, Sant’Oronzo Meydanı ve Napoli Kapısı siz tatil severleri bekliyor olacak.

Rotanızı hem deniz hem de keşif tatiline çevirmek istiyorsanız Jolly’nin Türk Hava Yolları ile 6 gece ve üzeri konaklamanın bulunduğu Güney İtalya Amalfi Kıyıları ve Bari Puglia Turu 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla sizlerle…

 

 

Yorumlar