Jolly ile Cumhuriyet Bayramı tatilinde Kapadokya turu

Jolly, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilinde, 3 günlük tatil fırsatını değerlendirmek isteyenleri, Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor.

19/10/2021 14:40
Jolly ile Cumhuriyet Bayramı tatilinde Kapadokya turu

Yeraltı şehirlerinde kaybolmak, Ihlara Vadisi’ndeki kaya kiliselerine tırmanmak, Avanos’ta çanak, çömlek yapmak, tabii ki balon turu ve  safari yapmak size cazip geliyorsa Jolly ile Kapadokya turu tam size göre. Yöresel lezzetler de cabası.

Pers dilinde ‘Güzel Atlar Ülkesi’ anlamına gelen Kapadokya, adeta bir masal diyarı… Doğa ananın en bonkör davrandığı coğrafyalardan biri olan bu özel yeri daha önce keşfettiniz mi bilmiyoruz ama  uzun hafta sonu tatilini Kapadokya’yı keşfederek değerlendirebilirsiniz.

Bir, iki ya da üç gece konaklama seçenekleriyle 29 Ekim tatilinde gidebileceğiniz Kapadokya tur fırsatları sunuyor. İster uçaklı, ister otobüslü hatta isterseniz kendi aracınızla katılabileceğiniz Jolly’nin Kapadokya turlarında cave otel konaklama seçenekleri ile benzersiz bir keşfe hazır olun. 469 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri dahil olarak sunulan Kapadokya turlarında geç kalmadan yerinizi ayırtın.

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.