Jolly depremzedeler için seferber oldu... Personel ve transfer desteği de sağlıyor

Jolly'den yapılan açıklamada, "Jolly ailesi olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz" denildi.

10/02/2023 15:38
Jolly depremzedeler için seferber oldu... Personel ve transfer desteği de sağlıyor

Turizm sektörünün köklü kuruluşlarındam Jolly, depremzedeler için tüm imkanlarını seferber etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde, yerel yönetimler ve TÜRSAB, TÜROFED, TÜROB, AKTOB ve tüm diğer STK’larla iş birliği içinde olan Jolly'den yapılan açıklamada, birlik, beraberlik ve iş birliği vurgusu yapıldı.

Jolly'den konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle: 

"Jolly olarak, seferber ettiğimiz personelimiz ve otobüslerimiz aracılığı ile depremden etkilenen bölgelerdeki vatandaşlarımızı valilikler tarafından belirlenen illerdeki otellere ulaştırıyoruz.

Her zamankinden fazla birlik ve destek zamanı!

Her zamankinden fazla birlik ve destek zamanı! Hepimizi yasa boğan deprem felaketinin ardından, Jolly ailesi olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Turizm camiası olarak biz büyük bir birliğiz. Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde, yerel yönetimler ve TÜRSAB, TÜROFED, TÜROB, AKTOB ve tüm diğer STK’larımız ile tüm turizm paydaşları olarak, binlerce otel iş ortağımızla iletişime geçerek depremin ilk gününden itibaren teyakkuz halindeyiz. Birlikten doğan kuvvet ve yardımlaşmanın iyileştirici gücüyle yaralarımızı hep beraber sarmaya çabalıyoruz.

Bundan sonraki süreçte de ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte sivil toplum örgütleriyle iş birliği içinde olacağız. Bu kapsamda afetzedelerin bölgeden tahliyesi ve güvenli otellere yerleştirilmesi konusunda tüm otobüs ve personel desteğimizi AFAD ve valiliklerimiz için seferber ettik. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız, ücretsiz yararlanabilecekleri otel ve ulaşım olanakları için AFAD, valilikler ve kaymakamlıklara başvurabilirler."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.